Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 653986 пъти)

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1815 -: Октомври 16, 2023, 12:05:03 am »
Е какво нередно има в това? И каква е алтернативата?

Какво нередно има в това демокрацията да е прикрит тоталитаризъм?!?!? Че нали всички тези отявлени демократи се бореха за демокрация, пък то какво стана?! Нали днешният начин на управление трябваше да е алтернатива на предишния?! Явно всичко е една голяма лъжа и бутафория! Тогава ще е по-добре да ни управлява само един човек, отколкото цяла пасмина от крадци и лъжци!
Алтернативата е отново властта да отиде в ръцете на народа, където ѝ е мястото! А по какъв начин ще стане това - може да го избистрим, стига да се върне властта в народа.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1816 -: Октомври 16, 2023, 05:37:09 am »
Алтернативата е отново властта да отиде в ръцете на народа, където ѝ е мястото! А по какъв начин ще стане това - може да го избистрим, стига да се върне властта в народа.
Властта НИКОГА не е била в ръцете на народа. Преди 100 години е била в ръцете на царя. След това съвсем формално беше в ръцете на една шайка, наречена Политбюро на ЦК на БКП, в която десетилетия влизаха едни и същи хора, а начело беше един човек. На практика и те не решаваха почти нищо, освен оперативни задачи - стратегията ни се спускаше от Изток - вие ще правите мотокари, вие няма да правите автомобили, ще изнасяте за тия, няма да изнасяте за ония и т.н.
Сега поне има някаква привидност за ротация във властта. Едни идват, други си отиват, спорят, бият се, плюят се. Днес един е "вор в законе", утре е беглец в Дубай или в ЮАР... Днес правим "Южен поток" и подаряваме кученце на Путин, утре не искаме да имаме нищо общо с него и национализираме Лукойл-а... Едните мразят в червата си САЩ и ги наричат "окупатори", други ги харесват. Едните искат да съборят паметника на съветската армия, другите го бранят като Шипка...
И всичко това е защото някаква част от "народа" е пожелала това да стане.
Няма начин 100% или дори 90% от народа да е на едно мнение и да иска едно и също нещо. Да, всички искат нещо абстрактно - мир, справедливост, по-големи заплати, но това което искат е малко като религията - невъзможно, нереално.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1817 -: Октомври 16, 2023, 07:28:49 am »
Това, което описа е поради факта, че са останали хора с български чипове.
Ако сите станат англосаксонски, никакви противоречия няма да има!
Всички ще искат само едно:
Вкусно жрать и сладко спать

Вкратце проблема на либерасти, сороспии и ибрикчии е те това:

<a href="https://www.youtube.com/v/lUjwU-yVK1g" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/lUjwU-yVK1g</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1818 -: Октомври 16, 2023, 11:20:30 am »
Народа има една поговорка в която се казваше нещо за власт и сеир... :)

Ти 2-пъти да имигрираш в София, ще си останеш пак същия селски цървул. Затова и носиш оловни обувки, а не костюм. Затова те впечатляват разни пошли списанийца и т.н., защото не можеш да избягаш от природата си.

Сульо в продължение на 6 м нарушаваше т.2 от правилата на форума. Аз бях достатъчно добър и съжалителен /което е моя слабост/, да не го санкционирам веднага, като германски полицай. Дадох му достатъчно време да се коригира, без да се стига до лишаване от права. Той обаче няма способността да разбира свойството и значението на постъпките си - видно има нужда от специализирана медицинска помощ. Тук не е психиатрия, а аз не съм лекар.

Ти пък редовно нарушаваш т. 18 от Правилата на форума, сега включително.
Сам си бил началник на форум и знаеш докъде си я докарал. Аз какво да направя, че не са те одобрили за модератор тук? То и не дай Боже, щото тогава един от двама ни ще се наложи да си тръгне завинаги. Ти не си си загубил властта на форума си, а тя тебе е загубила. Тя няма нужда от тебе. Знам, че си искал да си модератор, аз не съм искал за разлика от теб. Не са ми присъщи доброволческите обществени дейности, те не ми носят никакъв дивидент от каквото и да било естество.

По чисто идеологически причини, няма да дам възможност на такива като теб, да превърнат форума в неолиберална и колониална зараза, също като националните медии.


Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 426
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1819 -: Октомври 16, 2023, 04:15:19 pm »
Има клип в тик ток как жени и деца палестинци стоят мирно пред израелтяните които са с пълно бойно,войниците просто изкараха оръжията и започнаха да стрелят по мирните граждани....това е геноцид !!тъжно е!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1820 -: Октомври 16, 2023, 05:00:27 pm »
Каква ирония на съдбата:

Евреите са били изтребвани от фашистите, целият свят ги съжалявал. Съжалили ги и арабите, те им дали земя, като убежище, приютили ги. Но гадините не почувствали благодарност, защото те имат най-агресивната религия, която смята всички останали за гой или скотове /животни/. Те не чувстват, че трябва да изпитват благодарност към добрите мюсюлмани, които ги приютили, вместо това им заграбили всички земи и ги натирили. Сега изтребват палестинците така, както фашагите са трепали тях.

Няма ненаказано добро, няма.

Палестинците били терористи, а израелците какви са?
Освен това не се доказаха твърденията от първия ден, че са били клани бебета. Това са лъжи.
По всичко личи, че цялата тая галимация е била спровоцирана от самите евреи с помощта на ЦРУ.

Има един клип на една еврейка, която работи на стената в Ивицата газа в кула-бункар, тя казва, че е невъзможно да се доближи някой до стената, камо ли да я прескочи с каквото и да било, дори врабчетата хващали датчиците. Те често откликвали на фалшиви сигнали от животинки. Тя каза, аз не вярвам че всичко това е дело на палестинците, а една доста добре планирана и професионално проведена операция не без вътрешна помощ от израелските служби.

За тъпаците пак Путин им бил виновен....

По-късно ще ви намеря видеото с израелтянката.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1821 -: Октомври 16, 2023, 06:57:36 pm »
По чисто идеологически причини, няма да дам възможност на такива като теб, да превърнат форума в неолиберална и колониална зараза, също като националните медии.

Както вече казах:
Народа има една поговорка в която се казваше нещо за власт и сеир... :)

А като си погледнал точка 18 прегледай и съседните - от 17 до 19 и не забравяй че и ти имаш задължение да спазваш всяка една точка от тези правила, до последната запетайка в тях. Повече от един обикновен потребител като мен... :)

За тъпаците пак Путин им бил виновен....

Тоя път по-виновен е "уморения кон". Не случайно за последните 2 години пламна и Африка, и Близкия изток. Не знам какво е обещавал на диваците, но те няма да получат никаква помощ за това в което се вкараха и ще са още по-зле отколкото преди 1 година.
А специално за палестинците - при условие че нямаш нито ток, нито вода, нито работа и разчиташ за всичко от съседа си и да се осмелиш да хвърлиш дори един камък по него... просто не ми го побира главата.
Нищо де... сега ще си имат аналога на Баташкото клане, с което ти толкова много се гордееш. Само че изобщо не съм сигурен че руската армия ще се втурне да ги освобождава... прекалено много руски евреи има в Израел...

Вкратце проблема на либерасти, сороспии и ибрикчии е те това:

<a href="https://www.youtube.com/v/lUjwU-yVK1g" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/lUjwU-yVK1g</a>
Не, това е проблема на ватенките. Вече имат 1 век, преживян в обещание за по-добър живот, само малко да почакат и да постискат... писна им да стискат. Вече руснаците не вярват на обещания за прекрасния живот, който ще дойде всеки момент. Искат всичко - сега и на момента, като всички нормални хора. И ако не им го осигурят - жална има майка на ръководителите на Московия.
Дори една СВО не можаха да проведат за да замажат очите на хората и да ги накарат поне малко да се гордеят с това че са руснаци. Затънали са из украинските ниви и мрат като мухи, а роднините им все по-гласно питат "Защо?"... Засега полицията и гвардията се справя, но докога...

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1823 -: Октомври 16, 2023, 08:10:07 pm »
Какво каза, Джул??? Я, пак!!
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0JcZvrXpxHVM4VVraRXVBePUSwfFqAc3bKRHtYLoLfiYWJNtkJEi8SGAzXohP5n5ol&id=100081465612025&sfnsn=mo
Не това, Жужи каза, че тия дни ще свалят Путин.
Жадните и гладни за хляб (и зрелища).
Ако не, то на следващите избори точно! 99,9% както го знаем от соц-а.
И вЕрно, това видео долу правдиво твърди, че руснаците не са виждали тоалетна чиния:

<a href="https://www.youtube.com/v/UIuABldkpJs" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/UIuABldkpJs</a>

ПОЧЕМУ НАЧАЛАСЬ ВОЙНА В ИЗРАИЛЕ ? И при чем тут США?

Поучително видео за либерасти, сороспии, ибрикчии и полезни идиоти:

<a href="https://www.youtube.com/v/QIONMoFwANY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/QIONMoFwANY</a>

МОЛДОВА: По стопам Украины. (или още за евро-атлантическите ценности)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1824 -: Октомври 16, 2023, 09:17:59 pm »
Какво каза, Джул??? Я, пак!!
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0JcZvrXpxHVM4VVraRXVBePUSwfFqAc3bKRHtYLoLfiYWJNtkJEi8SGAzXohP5n5ol&id=100081465612025&sfnsn=mo

Виж карта на региона от 19-ти век и ще разбереш що султана така реве... Мислиш че Турция няма интереси там ли?

МОЛДОВА: По стопам Украины. (или още за евро-атлантическите ценности)
Това го казах малко след като започна войната в Украйна. В Приднестровието си има редовен ватнишки башибузук, и по неизвестни причини си мислят че Молдова все още е част от Русия... но ще видим как ще стане тая работа...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1825 -: Октомври 17, 2023, 08:23:34 am »
Тихият ужас на либерасти, сороспии и ибрикчии! Таа, кой кого щял да остави без SWIFT !?

<a href="https://www.youtube.com/v/2mpPjXMmhaE" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/2mpPjXMmhaE</a>

(в началото има малко космос...)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1826 -: Октомври 17, 2023, 09:05:28 am »
Тихият ужас на либерасти, сороспии и ибрикчии! Таа, кой кого щял да остави без SWIFT !?
Аз знам кой вече е без SWIFT, а кой кого и кога ще оставя в бъдеще... предстои да видим...

Ама то при тоя курс на рублата за к'во ли им е SWIFT реално... :)

P.S. Измина ден 600 от "Киев за три дни, Украйна за 2 седмици"... Фронта е в крайните квартали на Бахмут, където беше когато Вагнер си биха камшика, сега трети месец храбрата Червена армия щурмува селото от градски тип Авдеевка... Полша продължава да е суверенна държава, не се наблюдават вагнеровци щурмуващи Варшава, нито полски войски, завладяващи западна Украйна.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1827 -: Октомври 17, 2023, 09:54:54 am »
За последен път до либерасти, сороспии, ибрикчии и полезни идиоти!
Войната се води за това, Украина да не влиза в НАТО. И да няма геноцид над руското население.
За жалост на гореописаните, границата на гаранциите за Русия ще е линията на НАТО през 20-ти век. Не сме приети в 21-ви!
Арабите имат грижата за последното да се случи по-бързо...

Аз на ваше място бих си стягал куфарите и бих си търсил работа на Запад. Като правоверен демократ. Ако не за себе си, то за децата. Тук бих копал землянки и скривалища, бих търсил ятаци и трупал стратегически резерв от НАТОвски знамена.
----

"Военные действия начались на Украине не с нашей военной операции, а гораздо раньше - в 2014 году, когда западные страны, выступив гарантом договорённостей между президентом Януковичем и оппозицией, забыли про свои гарантии буквально через пару дней. И более того, способствовали государственному перевороту."
Владимир Путин

П.п. Курса на рублата все още зависи от 5-тата колона, но гръмне ли долара - строшили са и зъбките...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1828 -: Октомври 17, 2023, 10:06:43 am »
За последен път до либерасти, сороспии, ибрикчии и полезни идиоти!
Войната се води за това, Украина да не влиза в НАТО. И да няма геноцид над руското население.

Руското население е в Русия. Московия най-накрая й е време да разбере, че СССР го няма.
А Украйна в какви съюзи ще встъпва и с кого ще си играе на войници или на "Монополи" си е чисто неин избор.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1829 -: Октомври 17, 2023, 10:31:16 am »
Джулио, май ще кажеш, че е нямало и турско робство, няма да ме учуди.
А това е карта, която предлага княз Черкаски.