Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 649669 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2640 -: Декември 31, 2023, 02:35:50 pm »
Жужи на мен ми се материализира в мека китка, такива първосигнални асоциации правя  :). Не знам дали в действителност обсъжданата личност е ЛГБТ, но знам със сигурност от самия него, че предпочитал гей-паради пред български манифестации за 1-ви май и 3-ти март, щото били комунистически.

А самият той е бивш комсомолски секретар, син на комунисти докарал се благодарение на мисленето си до инвалидност. Ако му беше здрав духа, щеше да ву е здраво и тялото.

Другари идеологически съмишленици:
Жужи е спорил с баща си по същия начин, както спори с мен и с вас. Баща му е бил най-малкото доцент, но синът му се правил на професор пред баща си. По всичко личи, че те не са мелили брашно именно поради идеологически съображения. Тоя се е разболял ментално от неолибералната пропаганда и бутафорната демокрация. Не е нормално на неговите години да те интересуват Ламборджинета и сп. Плейбой. А той всъщност е скъсаняк  :D. На фона на Ламбординито той изкарва жълти стинки с оловните обувки, чистейки саждите от комините на ТЕЦа и доменните пещи от катран.  :D
Той бил капиталист! - скъсаняк... :D

Купил си две стари счупени ретро коли и вика - аз постигнах абсолютното щастие, EDM electronics е нещастника с Жигулата  :D, той е болшевик и намя 2 лв. в джоба да си купи старо раздрънкано BMW, като мен.

Много е зле завалийката.  :)
Не съм му показал нагледно що е туй американска демокрация в он-лайн медия, защото го ползвам за изтривалка, пишкир.  ;D

Анатема Еврогейски съюз!  :D
https://www.tiktok.com/@atanasstefanof/video/7318048287909498145

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2641 -: Декември 31, 2023, 03:09:32 pm »
Жужи на мен ми се материализира в мека китка, такива първосигнални асоциации правя  :). Не знам дали в действителност обсъжданата личност е ЛГБТ, но знам със сигурност от самия него, че предпочитал гей-паради пред български манифестации за 1-ви май и 3-ти март, щото били комунистически.



Обаче гей-парадите го възмущавали... :)

А самият той е бивш комсомолски секретар... докарал се благодарение на мисленето си до инвалидност
А ти си ДОЛЕН ЛЪЖЕЦ... :)

Жужи е спорил с баща си по същия начин, както спори с мен и с вас
Бих искал да чуя как един от кумирите ти - Никита Михалков - е спорил с чичо си... ама много боли, нали? :)

... Не е нормално на неговите години да те интересуват Ламборджинета и сп. Плейбой.
Както и не е нормално на твоите години да се интересуваш от живота на един пенсионер и инвалид, и да занимаваш форума с фантазиите си за това какво представлява той. Ни както казах - който си няма достатчно интересен собствен живот, постоянно обсъжда нечий чужд. На това му се вика "жълта преса", ако някой не знае...

... EDM electronics е нещастника с Жигулата  :D
Ти и със и без Жигулата - все си нещастник... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2642 -: Декември 31, 2023, 03:13:29 pm »
Анатема Еврогейски съюз!  :D
https://www.tiktok.com/@atanasstefanof/video/7318048287909498145
В анатемата над Еврогейския съюз се споменава цар Путин  8)
Заради 11-те часови пояса обръщението на Царя :D (Urbi et Orbi) е готово:

<a href="https://www.youtube.com/v/9zGMM3L7eI8" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/9zGMM3L7eI8</a>
Новогоднее обращение Владимира Путина — Поздравление с 2024 годом

P.s. Малко хай-тек клюки:

<a href="https://www.youtube.com/v/aKMfxIzP710" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/aKMfxIzP710</a>
Что творят эти Русские?”: С того берега слышны жалобы об использовании Москвой запрещенного оружия

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2643 -: Декември 31, 2023, 03:17:36 pm »
... (Urbi et Orbi) ...
Само "Urbi" е в неговия случай... Orbi не желае да чува нищо от тоя сатрап...

P.s. Малко хай-тек клюки:
Что творят эти Русские?”: С того берега слышны жалобы об использовании Москвой запрещенного оружия
Това от утре ли, че екипажа на "Новокузнецк" май не е на същото мнение (относно заглушаването на високоточните оръжия имам предвид).
А населението на Белгород също едва ли приема с кой-знае какво доверие тези твърдения ... :)

P.S. С'я гледам - Кримския мост пак го затворили... навръх Нова година...

P.S.S. Коледни бонуси в руска фирма :)
« Последна редакция: Декември 31, 2023, 03:47:49 pm от juliang »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2644 -: Декември 31, 2023, 03:56:35 pm »
Жужи, Жужи,
за яйцата нямай грижи. Другаря султан Ердоган бутна едно рамо. Тее, за протокола, тук дали станаха евтини?! Ей тъй, за едно Мишле-нце питам...

Ако не занимавахте Мада Раша с братоубийствена война, чудесата щяха да са повече, но като за страна под има-няма 17 000 санкции и така са си SUPER:

<a href="https://www.youtube.com/v/BMW5d5b10Uc" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/BMW5d5b10Uc</a>
Чего добилась Россия за 2023 год. Нам есть чем гордиться!

Това горе не е за теб. Ти нищо не си измислил/проектирал/сътворил в живота си от нула, нито дори електронен свой датчик не си залепил/сглобил - няма как да разбереш видеото... Не се напъвай, противопоказно е за здравето.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2645 -: Декември 31, 2023, 04:16:33 pm »
Ето го заинтригувания:

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2646 -: Декември 31, 2023, 04:34:21 pm »
Ето го заинтригувания:
Виж си твоята статистика, или тая на Витко преди да сочиш моята :)

Жужи, Жужи, за яйцата нямай грижи.
Можеш ли да си представиш че дори аз като един беден пенсионер-инвалид нямам НИКАКВИ грижи с яйцата? :)

Чего добилась Россия за 2023 год. Нам есть чем гордиться!
Да ти напомням ли темповете на ръста на германската икономика през 30-те и 40-те години на 20-ти век? Мисля че сам можеш да се досетиш на кой отрасъл се дължи тоя ръст, и какво виждат от него обикновените граждани. А това че ръста е само 3-4 процента говори много ясно колко зле е положението там. Просто нямат ресурс за растеж, нямат заводи, нямат и пари за да увеличат оборотите на икономиката, дори и на военната.
И реално... 3% ръст при 15% годишна инфлация... това е срив, а не ръст...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2647 -: Декември 31, 2023, 05:14:27 pm »
Виж си твоята статистика, или тая на Витко преди да сочиш моята :)
Ти VITAN много не заглеждай, за vitan виж. Упс, тоя го баннаха, заради дизайна на Altium-а...
От малкия има какво да научиш. Големия само с тролове се занимава - човек без работа завалията  8)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2648 -: Декември 31, 2023, 06:04:24 pm »
Новини от фронта:
Заради атаката на Белгарод от украинския фашистки режим срещу цивилни обекти с касетъчни бомби и РСЗО тази нощ руските ВКС са унищожили над 600 военни в Украйна, от които 200 наемника с ракети и БПЛА.

Слава на руската армия и президента Василич  :) изпълняваш ролата на ония от фризера във Валдай.  :D
Бой по фашистите до пълна ДЕНАЦИФИКАЦИЯ!  :)

Американците да чакат своя ред. Ако не ядат директно бой, то ще си получат заслуженото за терористичния акт на НАТО по СП1 и СП2. Руснаците не прощават, аз също - да прощава Бог.   :)

Подборности:
https://www.tiktok.com/@dron.media/video/7314321735254363397

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2649 -: Декември 31, 2023, 06:28:43 pm »
В Белгород Въоръжените сили на Украйна с високоточни оръжия поразиха няколко военни обекта със стратегическо предназначение. Цивилните обекти, за които съобщават противниковите СМИ са изключително от отломки от техните собствени зенитни ракети. Ако не бяха слагали ПВО в границите на населените места, нямаше да има пострадали цивилни граждани и обекти.

     Много си проЗД Жужи!!! :) Тая простотия под влиянието на деменцията или на Бакхус я съчини!?! Доказа, че си редко тъпо парче, но аз друго не съм и очаквал от "всезнайко" като теб :) Как беше... разбираш всичко от микроелектроника, до макроикономика... но в твоя случай по-скоро важи "Напънала се планината и родила мишка". Наистина не виждам какво място имаш в този форум, освен да се заяждаш, да правиш интриги и да се занимаваш с долни лъжи и инсинуации!!! Но... какво пък, явно толкова си можеш... толкова ти е капацитета :)
     А сега пак на сериозната част, говориш за поразяване на военни обекти в Белгород. Покажи ми видео или снимка на една военна машина или един човек с военни дрехи които са пострадали по времето на терористичния обстрел. Поне една можеш ли да намери Жужи (и все пак не ми звучи много гейско тва Жужи, по-скоро си е чисто педерастко)? Как се нарича преднамерено нападение над мирни жители и деца Жужи? Само не ми казвай, че не знаеш и какво е терористична атака :) Чакам да показваш, в противен случай смятам, че си прост ляляджия.
     Сега ще почнеш да мрънкаш, че съм те бил обиждал :) Пак ще повторя, тук съм за да те забанят, а след това и мен :) Ще работя твоята съвест, защото виждам, че ти такава нямаш. Ако имаше, до сега сам да си се махнал от тук :) Тичкай да докладваш Жужи!!! :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2650 -: Декември 31, 2023, 06:36:59 pm »
.... Как се нарича преднамерено нападение над мирни жители и деца Жужи? Само не ми казвай, че не знаеш и какво е терористична атака :) Чакам да показваш, в противен случай смятам, че си прост ляляджия.

Можеш да видиш в твоите шпаргалки как се нарича - "денацификация" :)

... Тичкай да докладваш Жужи!!! :)

Не, просто ще гледам как ще се гърчи младежа да разтяга правилата, за да можеш да влезнеш в тях... :)

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2651 -: Декември 31, 2023, 06:49:24 pm »
Можеш да видиш в твоите шпаргалки как се нарича - "денацификация" :)

Не, просто ще гледам как ще се гърчи младежа да разтяга правилата, за да можеш да влезнеш в тях... :)

     Има пълното право да се възползва от правилата на форума и да ми блокира акаунта без грам да се гърчи, но хубавото е, че ще създам прецедент и следващия който ще си ходи, ще си ти :) Ако не си забелязал, ти доста често се разхождаш по ръба на бръснача :)
      Пак да се захванем за сериозното, виждам че както обикновенно сменяш темата в посока която ти е удобна на теб. Все още чакам видео или снимка от Белгород с военна техника или жертви във военни униформи след терористичната атака на укрофашагите. Май ти почваш да се гърчиш като червей :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2652 -: Декември 31, 2023, 07:26:12 pm »
... Все още чакам видео или снимка от Белгород с военна техника или жертви във военни униформи след терористичната атака на укрофашагите.
За такива снимки в Мухонасранск отиваш да правиш компания на Навални...

Е ти едно мнение, което се пропокрива на 90% с моето: https://youtu.be/0YqpElo9qOM?t=283
(няма само Витко да пуща "говорещи глави", я ... :) )

     Има пълното право да се възползва от правилата на форума и да ми блокира акаунта без грам да се гърчи, но хубавото е, че ще създам прецедент и следващия който ще си ходи, ще си ти :) Ако не си забелязал, ти доста често се разхождаш по ръба на бръснача :)
Мен няма за какво да ме банне. А твоите опити да ме изкараш от равновесие са комични и предизвикват само съжаление...
« Последна редакция: Декември 31, 2023, 07:43:09 pm от juliang »

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2653 -: Декември 31, 2023, 11:43:20 pm »
скорпионе, ти си само един от многото Дебело*ерковците, това е достатъчно.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2654 -: Януари 01, 2024, 01:22:21 pm »
Тая сутрин се замислих... дали ще доживея Карбовски да покани Делян Пеевски или Соломон Паси на разговор?

Щот нали... той е стожера на свободата на словото, най-демократичния, отразяващ всички гледни точки... :)

B.t.w. Пеевски май не го канят в НИКОЯ телевизия... явно е обявен за по-токсичен дори от Костя Копейкин...