Автор Тема: Това трябва да ни радва...  (Прочетена 49556 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #270 -: Юли 08, 2024, 07:33:06 pm »
Най после, прогледнал си! Сега се информирай, какво става с русофилите,защо ги разследва ДАНС?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #271 -: Юли 09, 2024, 11:08:30 am »
Я ми светни, какво толкоз са се провинили тез убави пловдивски хора та ги разследват? Аз нали, с фактите съм зле?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #272 -: Юли 09, 2024, 11:14:42 am »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #273 -: Юли 09, 2024, 11:28:46 am »
Я ми светни, какво толкоз са се провинили тез убави пловдивски хора та ги разследват? Аз нали, с фактите съм зле?

Вижда се, че си зле и с мисленето, но ако с фактите може да ти се помогне примерно  ;), с мисленето е невъзможно.   :D
Не можем да се сърдим на машината - компютъра, когато е със стара операционна система и хардуера е с малка памет и слабоват процесор.  :D

Просто метафора.... :)
Нали знаеш, какво е метафора?  8)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #274 -: Юли 09, 2024, 12:27:43 pm »
Какво се вижда, остави другите да преценят! Пак се вживяваш като последна инстанция! Кажи нещо за русофилите, нали и ти гласува за тях, или не си? Не съм информиран!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #275 -: Юли 09, 2024, 02:41:19 pm »
Какво се вижда, остави другите да преценят! Пак се вживяваш като последна инстанция! Кажи нещо за русофилите, нали и ти гласува за тях, или не си? Не съм информиран!

Това беше неуместно, къде видя, че съм се изказал последен и след мен точка?
Хайде престани да спекулираш или по-точно църкаш, като стара мома, каква власт съм бил имал тук във форума и как съм я ползвал при участието си в темите. Глупаво изглежда отстрани - разбери го. Нито модерирам нещо, нито вадя дивиденти от реплики, нито Путин ми плаща. Ако някой ме уреди да ми плаща Путин съм готов да му дам 50%.  ;)

За русофилите какво да ти кажа. Да, гласувам предимно за такива, но и там напоследък има разочарование. Появиха се лидери, които спекулират с народната любов към Русия и Бог Путин, спекулират с национализма и всъщност са същото комунистическо котило, като от либералните партии - обичат рушвета и милионите и пикаят на всякакви идеи за народа, гледат да уредят себе си и семействата си, сякаш ако свърши света и останат само те - парите им ще бъдат безсмислени. Хората са социални животни и колкото и да са лоши не могат един без други.

Ето, аз без теб не мога. Ако те няма, ще ми е скучно.  :D
Ся вярно, че си от противниковия отбор, но ако на мача няма противник, то мач няма да има.
А кой не иска да бие противника, че ми се сърдиш с тая твоя "последна инстанция"?
Ти видял ли си съперник да казва, аз искам да ме победи моя съперник?  :)

Иначе сериозно и обективно:
Русофилите - истинските, не тия дето са в парламента, техните лидери властта ги гони до дупка, както едно време комунистите са гонили неофициалната опозиция. Измислят се всякакви бутафорни несъществуващи престъпления с тежки обвинения и хорицата ги карат да минат през цялата държавна машина и наказателен процес, знаейки че той няма да е успешен и ще има оправдателни присъди. Но това продължава с години, тези хора ги подлагат на стрес и не могат да си вършат ефективно работата, каузата, защото никога не можеш да бъдеш сигурен, макар и добре видно, как ще завърши един наказателен процес.

Примери последните години бол. Всички русофили обвинени в шпионаж и държавна измята са оправдани.

Та това за русофилите.  :)

Но трябва вие фашагите да знаете едно:
Тласкате страната към гражданска война. Ако не бъдете толерантни към хората, които обичат Русия, ако не престанете по пътя, който сте поели - укрофашисткия, няма русофил който да се примири и аз лично съм готов с юмруците. "Юмруците" винаги са били последния и най-силния аргумент - те играят сега в Украйна и от тях ще зависи онова, което не постигнаха по мирен път. Това трябва да ви е ясно.

Демокрацията е това - да се удовлетворят интересите на всички. Иначе става, като преди, както на вас не ми е харесвало.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #276 -: Юли 09, 2024, 03:44:17 pm »
Сега, да уточня, можем ли винаги да комуникираме по този начин, без последната част, с фашагите? Представи си че съм от заклет комунистически сой! Мога ли да имам нещо общо с фашизъм? Държа когато обвиняваме,  да предоставим факти. Важи и за мен!
P.S. Какво мислиш за удара по детска болница?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #277 -: Юли 09, 2024, 04:01:20 pm »
P.S. Какво мислиш за удара по детска болница?

Не е важно какво мисля, а какви са фактите:
Още в началото обвиниха руснаците, че бомбардирали болница - както са го правили САЩ в София през 43-44 г. Но има една съществена разлика:
Путин пипа с кадифена ръкавица и се стреми да има минимум жертви сред цивилното население, затова се казва СВО, а не война. Това е така, защото, когато всичко това свърши, ще трябва пак да се живее с тези хора, дали по съседски, дали роднински - Путин няма интерес от жестокост дори сред военните, камо ли сред цивилни.

Ден-два по-късно вече се появи информация и снимки, как американска ракета поразява болницата. Ракетата е ПВО.

https://www.tiktok.com/@vladiqjf6is/video/7389294778971704609

Случая е същия, както беше отня при който съветника Арестович на Зеленски призна, че жилищната сграда е ударена от украинска ПВО, той издаде провокацията и бе принуден да се оттегли.

Вече навсякъде се тръби, че това е американска ракета, а парадокса е, че при 60% унищожение на сградата са загинали само 2-3, което е доста странно. Та ти един кенеф да взривиш, ще загинат най-малко 5-има посерковци вътре, а в цяла болница, да загинат само 2-3 е много странно нали.

Това е поредната укрофашистка провокация, направена със същата цел, като онази в Буча. Целта е да се провокира западната общественост в поддържане на поддръжката в Украйна, защото вече Запада взе да дава отбой и да се водят преговори тайно за примирие.

Искаш ли да знаеш за колко време Русия би могла да приключи тази война от устата на съветник на Зеленски, ако Путин го поиска?
Ако Путин действа така, както действаха САЩ в Пустинна Буря - Ирак, войната ще приключи максимум до 1 месец. Чуй го сам от разговор между Гордон и Арестович, да не ти го преразказвам:


https://www.tiktok.com/@itisua_mix/video/7389070914215890182

Глупак е онзи, който си мисли, че Украйна, която няма никаква собствена военна техника, а ползва такава на подаяния и е 6 пъти по-малка по население и над 100 пъти по-малка по ресурси, може да победи русия, която все още не е използвала професионалната си армия, а наемници. Не са казали, не са ги смазали, но ще има много цивилни жертви.

Прави си сам изводите, дали руснаците бият по цивилни. Бият само там, където се появят командни центрове в цивилни сгради. тогава тези цели не са вече цивилни и ако загинат такива, те са косвени жертви, не са цел на ударите цивилните.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #278 -: Юли 09, 2024, 05:08:30 pm »
Не е важно какво мисля, а какви са фактите:
Тоя път има доста ясно видео. Трудно ще се сбърка профила на ракетата.


Ракета "Кинжал":


AIM 120:


Прави си сам изводите, дали руснаците бият по цивилни. Бият само там, където се появят командни центрове в цивилни сгради. тогава тези цели не са вече цивилни и ако загинат такива, те са косвени жертви, не са цел на ударите цивилните.

Много команден център, много нещо...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #279 -: Юли 09, 2024, 05:12:29 pm »
Тоя път има доста ясно видео. Трудно ще се сбърка профила на ракетата.


Ракета "Кинжал":


AIM 120:


Много команден център, много нещо...


Сам себе си искаш да лъжеш. Няма да ти преча.  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #280 -: Юли 09, 2024, 05:19:08 pm »
Сам себе си искаш да лъжеш. Няма да ти преча.  :D
Но аз ще ти преча да лъжеш другите :) Не съм толкоз добричък.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #281 -: Юли 09, 2024, 05:48:04 pm »
Добре! Факти казваш! А кой придума Украйна срещу гаранция за цялост, да си предаде ядреният арсенал на Русия? Беше 1994 или 1996! Когато Путин анексира Крим, тоя същия дето придумваше, мълча като посран, в името на мира , само и само да не стане конфликт! Но малкият голям човек не се спря. Сега посраният си изпълнява ангажимента! И ако обърне палачинката чак тогава ще започна да мисля друго яче!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #282 -: Юли 09, 2024, 05:50:59 pm »
Абе неграмотник, я изследвай ролята на USA в цялата тая работа!
Не работя безработен, нямам време да ви орамотявам пропастите в знанията...

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #283 -: Юли 09, 2024, 06:03:50 pm »
Детската болница в Киев е поразена с директен удар от руска крилата ракета Х-101

https://f7td5.app.goo.gl/HT4uLA

Изпратено чрез @upday               Ето още неграмотици с подробности!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #284 -: Юли 09, 2024, 06:40:32 pm »
От няколко дена чета това от разни източници!

https://fakti.bg/world/895256-putin-obavi-udivitelen-nov-miren-plan-za-ukraina-izprati-ministar-na-taina-misia-v-sasht          Някой има ли повече инф.!