Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 343356 пъти)

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #195 -: Декември 20, 2016, 08:49:30 pm »
Ако дете някога ви попита защо небето е синьо, погледнете го в очите и му кажете:
"Заради квантовият ефект, който включва разсейването на Релей, в комбинация с липса на виолетовите фотонови рецептори в ретината ни"

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #196 -: Декември 20, 2016, 10:26:48 pm »
... Сега видях че и скелета е писал - потвърждавам за ефекта при хемороиди по Скайп, но трябват три-четири сеанса по двадесетина минути през ден или най-много два, защото иначе се възстановяват. Сетът от честоти включва и такива за хламидия + още разни няколко подобни гадини, колегата Слав го откри това че въпросната гад прави и хемороиди и щом като се утрепе, се оправят почти веднага. ФАКТ!!! Как става - лампата си светеше в конкретния пример в Хасково при Златко, а лаптопът в моя офис в Ловеч беше леко сгънат и екранът стоеше на десетина см от корема на човека. Това е всичко. е
Което говори ясно, че нещата НЕ СА чисто електромагнитни - айде сега дано вече схванете.

Позволи ми като човек който си е "носил г*за в шепи" от хемороиди над 20 години и е досаждал по време на операцията на екипа хирурзи които ги изрязваха с въпроси от рода на "А това дет го изкарахте от мен какво е точно и къде стоеше" (щот операцията се прави с упойка в кръста като при родилките и си буден през цялото време, а доктора ми беше познат, па и е чешит) да заявя най-отговорно, че хемороида не е плод на възпаление, микроорганизъм, вирус или бактерия. Той е травма, точно като навехнат крак или премазан от чук пръст. Не знам какво ще се облъчва или убива.
И да, това състояние е на вълни, като паузите понякога са с години. Тамън си мислиш, че вече нищо ти няма и ... кенефа пак червен. Обаче след като съсипах една седалка на колата реших че няма смисъл да чакам някой ден да припадна от кръвозагуба и се обърнах към класическата медицина.
Да, разни мазила и билки помагат в известна степен. Хранителен режим - също. Но те не лекуват, само крепят нещата да не стават срамни.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #197 -: Декември 20, 2016, 10:52:29 pm »
Цитат
да заявя най-отговорно, че хемороида не е плод на възпаление, микроорганизъм, вирус или бактерия. Той е травма, точно като навехнат крак или премазан от чук пръст. Не знам какво ще се облъчва или убива
Не не е травма Ако беше травма всички дет носят фланелки с цветовете на дъгата щяха да страдат от подобни травми.
Не съм запознат в подробности но със сигурност основния причинител е бактерия. Преди да отречеш написаното от мен си спомни, че преди време имахме спор в който ти отричаше и това, че язвата е причинена от бактериална инфекция. Кой знае защо обаче една китайска докторка получила нобелова премия за това, че разобличила Хелиобактериус пилори като причинител на язвата. Е може и да доживееме до момента когато ще вземе нобелова премия и някой които докаже, че язвата е в същност причинена от вирус.
А и да не забравя през далечната 1964 година моята леля се излекувала от язва, неизвестен български лекар я излекувал по точно, със два антибиотика и бисмутово съединение. Тя пазеше рецептата като очите си още 40 години и даваше преписи от нея на всеки които страда от язва. Във класическата медицина нещата не са такива каквито трябва да са. Аз съм убеден, че тази лампа или подобни на нея устройства могат да лекуват много неща поради простата причина, че както радиовълни с определена честота могат да загряват само водата "2,4 гигахерца така определени други честоти могат да загряват до изпържване определени белтъци характерни само за някой патогенни организми. Въпроса опира до резонанс. Проблема е, че магарешката позиция на класическата медицина и фармацевтика по въпроса дава възможност на всякакви комерсиализирани мошеници да се развихрят и да нанесат огромни щети и на методите и на нуждаещите се хора.
П.П. ето я статията:
http://it.dir.bg/news.php?id=24690919     

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #198 -: Декември 20, 2016, 11:12:41 pm »
Всъщност juliang е прав.
Хемороидите не се причиняват от бактериална инфекция, а най-точно казано от застойни процеси и генетично предразположение. Една млада родилка получава по време на бременсотта, но после се оправя да речем. Това е заради промяна временно на физиката. Обикновено хемороидите се причиняват от стоене в седнало положение - типичната болест на офисния планктон.  :D
Инфекцията е вторична реакция.

Няма такова нещо, като празно и незапълнено пространство във вселената. Всичко е заето от нещо. Човешкото тяло и то е заето и не е само на човека. То е планета за над 100 милрд. микроорганизми, които живеят в симбиоза, защото ако решат да се разшават и да буйстват, да си изядат планетата, така както хората са тръгнали да ядат своята, то имунитета ги слага на място /ако го има де/.

Когато в човешкия организъм се получи застоен процес, т.е. понижи се кръвопотока някъде поради една или друга причина, започват да страдат съответните тъкани. Паразитите усещат веднага, защото са свръх интелигентни и разбират, че в този участък липсва полицейския контрол на имунната система. Те се заселват там и започват да си устройват всякакви оргии, секс, наркотици и рокендрол. Започва един порочен кърг, както казва juliang. Травмата вече се е заразила с инфекция и като постои така известно време, така се е укрепила тая инфекция, такива техническо-военни съоръжения е изградила, че вече за самата полиция на имунитета е трудно да се справи с тях, тъй както френската полиция с мюслетата-нашественици. Става хронично, а като сто и 20 г., само тежката руска артилерия, която изравняма земята заедно с противника може да се справи - само хирургична намеса.

Ако всичко се хване в по-ранна фаза и се знае съответната военна тактика, може напълно да се ликвидира проблема, но може и частично, всичко е много относително.


По описаната схема протичат почти всички болести в човешкия организъм. Генералния извод е, че при хроничните заболявания инфекцията е вторично заболяване. Ако човек пипне направо инфекция без гореупоменатите причини, то той може съвсем лесно да се пребори с нея с всякакъв вид антибиотик или антисептик, без нещата да хронифицират.

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #199 -: Декември 20, 2016, 11:17:49 pm »
Може би има истина в думите на ЕДМ-а, но аз бих приел, че по-скоро първопричината е някаква инфекция, но тя довежда до перманентно изтъняване на стените на кръвоносните съдове, образуване на "разширени вени", което дори и след премахване на евентуалната инфекция вече е необратимо.
С'я ... дали е поради инфекция, дали е чисто механично увреждането - не се наемам да споря. Но последствията са че това не може да се "самопоправи", или поне не след определен стадий.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #200 -: Декември 20, 2016, 11:22:00 pm »
Има антисептици с които можеш да премахнеш от даден участък и най-опасните вируси, да не говорим за бактерии, участъка остава напълно стерилен. Въпреки това разширената вена си остава. А тя остава защото вече е израстък, има ненужна част в нея, в повече е. Но и това се оправя, макар и бавно, но както казах с подходящата военна тактика и боеприпаси де.  :D

Но това показва първопричината, а тя винаги си отива последна - да не се забравя. Лечението става отзад-напред.

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 627
  • специалист, не носи на пиене
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #201 -: Декември 20, 2016, 11:27:49 pm »
Само да вметна, че предаването на поточно видео през skype всъщност е запис(buffering), кодиране(encoding) в съответния цифров формат, предаване на получателя , повторно буфериране, декодиране(decoding) и визуализация. Цялата тази дигитална обработка на поточното видео, как не пропуска "невидимите лъчи" от въпросната лампа си е направо загадка  ;) ,като се има на предвид какво огромно кастрене се прави по време на (encoding) кодирането.

П.П. напълно съм съгласен с Nizo и това :
Цитат
Вярата обаче не трябва да се подценява. Плацебо ефекта е реален и хора се самолекуват постоянно, вярвайки, че таблетка нишесте и захар е най-новата, модерна, научна формула, която ще ги излекува. Според мен всички подобни чудо-лечения се подпират на плацебо ефект, но плацебо ефекта много добре се активира, която има външен стимул, като тази лампа да речем. Времето прекарано пред лампата, дава на човек време да се самохипнотизира и да повярва, че произтича лечение и в тоя ред на мисли, това е хубав метод. Разбира се, че работи и по СКАЙП. Какво пречи човек да си набие филма, че произтича лечение, гледайки лампата по скайп ... нищо не пречи.]Вярата обаче не трябва да се подценява. Плацебо ефекта е реален и хора се самолекуват постоянно, вярвайки, че таблетка нишесте и захар е най-новата, модерна, научна формула, която ще ги излекува. Според мен всички подобни чудо-лечения се подпират на плацебо ефект, но плацебо ефекта много добре се активира, която има външен стимул, като тази лампа да речем. Времето прекарано пред лампата, дава на човек време да се самохипнотизира и да повярва, че произтича лечение и в тоя ред на мисли, това е хубав метод. Разбира се, че работи и по СКАЙП. Какво пречи човек да си набие филма, че произтича лечение, гледайки лампата по скайп ... нищо не пречи.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #202 -: Декември 21, 2016, 12:18:33 am »
  ще си предложа услугите лично да се убедя и после да потвърдя във форума
Само да не се сдобие форума и с  ЧервенХълк (RedHulk)...  :o

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #203 -: Декември 21, 2016, 12:21:45 am »
Преди половин век, Артър Кларк е казал, че: "Всяка достатъчно напреднала технология е неразличима от магия"
Най-близкото, което ми идва наум: е книгата "Научна Физикална Радиестезия" всичко е вибрация и ние можем да я ловим и предаваме ретранслираме телепатично? вълните на болестите и лекарствата; медицината с лице към вълните.

Аз не виждам "напреднала технология". Като доказателства се цитират книги от преди 100 и повече години. Преди 100 години може и да са били "неразличими от магия", но сега просто нещата издишат... А и при липса на реални и проверими дори и от недоверчиви хора като мен факти...
Близо 2 хилядолетия тая книга е била абсолютната истина:

сега, погледнато от научна гледна точка, колко от "фактите" посочени в нея биха могли да бъдат повторени? Да, там има факти и наблюдения, които са реални и повторими, но доста от нещата са ... измислица, да не кажа по-тежка дума. И навързани едно за друго в правилната последователност изглеждат като че ли всичко е истина. Но за жалост не е... и едва ли някой в тоя форум сериозно мисли обратното.

По същия начин трудове на учени (и не толкова учени) от преди 100-200-300 години се цитират с идеята всичко написано там да се приеме за чиста монета. Е ... не става. Някои неща са истина, но други са или изопачени до неузнаваемост, или са просто заблуда.

Хълк - и аз нееднократно съм се предлагал като опитно зайче, но явно на никой от светилата не му стиска да демонстрира възможностите на технологията си пред мен / върху мен...

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #204 -: Декември 21, 2016, 12:34:36 am »


Хълк - и аз нееднократно съм се предлагал като опитно зайче, но явно на никой от светилата не му стиска да демонстрира възможностите на технологията си пред мен / върху мен...

Най-вероятно няма да повярваш, но имам данни за лекуване на хемороиди с хомеопатия. Но беше много отдавна като ми разказваха случая и не помня комбинацията.

Като човек със степени от няколко бойни стила и немалко кютек и травми в различна степен, нееднократно е потвърдено успешното действие на Arnica Montana при различни травми. Дано да е ясно че яко някой яко те е насинил, едва ли само със самовнушение ще си минеш...

http://apteka.framar.bg/30001434/%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0-9-%D1%81%D0%BD

И за да не каже някой, че то там "нямало молекули", действието е именно вибрационно. Може би по-друго от на лампата, но го има. Може да е плацебо за тези, които не разбират или не им изнася. Аз предпочитам за около 3 лева да не ме боли! 8)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #205 -: Декември 21, 2016, 09:55:07 am »
 juliang, явно не разбираш какво иска да каже Артър Кларк. Представи си сега че ти говориш по GSMа а до теб има хора които никога не са виждали GSM нито знаят нещо за технологията. Първото нещо което ще забележат тези хора е че ти си говориш с някаква кутийка и още по странното тя ти отговаря. И като те попитат какво правиш и им кажеш че говориш с жена си, ще те гледат много особено щот кутийката много малка няма как женати да е вътре. Ако започнеш да им обясняваш че има някакви радиовълни пренасящи разговора нещата стават още по сложни къде са тези радиовълни те са невидими не можеш да им ги покажеш. Е няма начин ще те помислят за луд, това е научната магия. Ето сега се води точно такъв разговор в темата или както казва Малкият принц най-същественото е невидимо за очите. И друго много съществено нещо което всички колеги дотук пропускат да отбележат, болният човек няма нищо общо със здравия. Той е жестоко изтощен почти до краен предел, до него е страха от смъртта готов е на всичко да запази живота. Е сега като сте здрави сте големи юнаци, непобедими, дано не попадате в такова състояние щото срам не срам ще целувате и ръката на попа ще ходите и по знахари само и само да останете живи. Крайното енергийно изтощение е особено състояние което се се използва отдавна в религиите под формата на аскеза и това не е случайно. Това състояние те прави по отворен и чувствителен дори към слаби външни влияния, които при нормално здрав и силен човек не биха подействали. Също така всеки жив организъм си има определено ниво до което се зарежда с енергия, това е някакъв енергиен праг който за различните хора е различен. Точно заради този праг сега не усещате тази енергия, когато си в крайно изтощение организма ти е в паника и допуска презареждане с енергия, и то точно с такава енергия за която твърдите че не съществува.

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #206 -: Декември 21, 2016, 10:15:52 am »
EDM не знам какъв подход използваш в райф-машината, но явно е грешен. С една честота нищо няма да постигнеш. Използвам модулирана квадратна вълна и ако е зададена правилно, се получава хармоник. Точно той върши работа. Оказа се, че този хармоник се получава в Тесла-трафа при спиране на осцилацията /спад в налягането на пространството/. Това е друг вид електричество. С непознати свойства, за сега.

Относно хемороидите. Изпозвайте диагностика. Най точната е акупунктурна диагностика по Фол. Българският вариянт работи, скоро разбрах и за украински вариянт.

Добрата Райф-лампа първо е вакумирана с молеколярна вакум-помпа. После заредена с газ.

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #207 -: Декември 21, 2016, 10:48:06 am »
juliang, явно не разбираш какво иска да каже Артър Кларк. Представи си сега че ти говориш по GSMа а до теб има хора които никога не са виждали GSM нито знаят нещо за технологията. Първото нещо което ще забележат тези хора е че ти си говориш с някаква кутийка и още по странното тя ти отговаря. И като те попитат какво правиш и им кажеш че говориш с жена си, ще те гледат много особено щот кутийката много малка няма как женати да е вътре. Ако започнеш да им обясняваш че има някакви радиовълни пренасящи разговора нещата стават още по сложни къде са тези радиовълни те са невидими не можеш да им ги покажеш. Е няма начин ще те помислят за луд, това е научната магия. Ето сега се води точно такъв разговор в темата или както казва Малкият принц най-същественото е невидимо за очите.
В настоящия исторически момент никой от тук пишещите не вижда радиовълните. Единици във форума са тези, които са способни самостоятелно да си сглобят дори и елементарно късовълново радио. Така че можеш спокойно да кажеш че всички сме на нивото на "невиждали радиовълните неандерталци" и ще си съвсем прав.
Но... тези които искат да се убедят в съществуването им спокойно могат да си купят GSM и да се обадят на своята си жена. Във форуми като този може да им се окаже съдействие в разбирането на същността на радиовълните (поне на нивото на което ги разбира съвременната наука), в начина на функциониране на GSM апаратите. В магазин "Млад техник" (айде, сега е Комет електроникс, Конрад, Елимекс... много има) се предлагат китове за сглобяване, където човек невярващ и неможещ може да започне с "А" и "Б" на радиолюбителството.
И най-важното - радиовълните нямат нужда от вяра, нито от свръхсетивност. Всеки може да се убеди, че има такова нещо.

Аз смея да твърдя, че съм много добре запознат с функционирането на камерите, мониторите и видеокартите на компютрите - занимавам се с такива неща вече над 30 години. Също така смея да твърдя, че съм много добре запознат и със начините за компресиране на видеоизображения. Мога да твърдя че познава на достатъчно високо ниво и начина на пренасяна на информация по интернет. С последните две бих казал че мога да се справя сам - че съм способен сам да напиша софтуер, който да компресира, предаде по интернет и покаже на отдалечен монитор видео. И ще ми е ясен всеки един ред код който се изпълнява, всяко едно байтче която протича по жицата напред или назад.

С'я ако ти отидеш в някой сервиз за GSM-и и обясниш че на жена ти й е тясно в малката кутийка от която ти говори и искаш малко по-голям апарат ... сещаш се как ще те гледат, нали? Същите чувства изпитвам аз когато някой ми обяснява, че нещо неизмеримо и неуловимо се предава по скайп.

Нека да го обяснят със ... вече не знам дали ще ползвам правилните термини... да кажат че видеото е някакъв "свидетел", че то ти помага да осъществиш духовна или вълнова връзка с излъчването на лампата, с нейния отпечатък в информационния океан който ни заобикаля, че видеото помага на душата да си отвори чакрите и в тях да потекат оргонните потоци от лампата, преминаващи през енергийния вселенски океан... тогава спирам. Но нека не намесват техниката в тия неща.

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #208 -: Декември 21, 2016, 10:54:44 am »
... Използвам модулирана квадратна вълна и ако е зададена правилно, се получава хармоник. Точно той върши работа. Оказа се, че този хармоник се получава в Тесла-трафа при спиране на осцилацията /спад в налягането на пространството/. Това е друг вид електричество. С непознати свойства, за сега.

Направо закла вожда ... Това "хармоници" и "резонанси" ги ползвате като 5 стотинки - и за плащане, и за подпиране... аз ги ползвам за фугите кат редя плочки примерно...
И що па да е "електричество, ма с непознати свойства"? Какво означава това? "Вода, ма не е течна и не е прозрачна, и в нея май не участва водород, нито кислород"... Кажи "Получава се нещо, дет не е електричество, никой не го знае какво е".

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #209 -: Декември 21, 2016, 11:42:47 am »
EDM не знам какъв подход използваш в райф-машината, но явно е грешен. С една честота нищо няма да постигнеш. Използвам модулирана квадратна вълна и ако е зададена правилно, се получава хармоник. Точно той върши работа. Оказа се, че този хармоник се получава в Тесла-трафа при спиране на осцилацията /спад в налягането на пространството/. Това е друг вид електричество. С непознати свойства, за сега.

Добрата Райф-лампа първо е вакумирана с молеколярна вакум-помпа. После заредена с газ.
Tomika, добре де, виждам изостанал съм с тия вълни, не съм ги чувал тия квадратните и не съм ги виждал, морските вълни ми се виждат синусоидални, я обясни по-подробно на технически език, що е туй "квадратна вълна" и какво означава да е "зададена правилно", та чак тогава се получавал хармоник? Да го разбирам това като правоъгълни пакетни сигнали ли? А защо само с "правилната зададена квадратна вълна" се получавал тоя хармоник, иначе не се ли получава хармоник?

Въобще кажи на технически език как да се направи тази модулация с какви честоти и каква форма на основния и носещия сигнал трябва да бъдат, та да се случат нещата.

Моята лампа е правена в Канада и е направена по протокол - както обичат да се изразяват там на запад. Ама я покажи твоята лампа де, Райф-машината, дайте малко цветно в темата, дайте да ви видим честотите и т.н. Имам чувството, че целта ви е да се похвалите, но нищо не показвате, да не вземе някой от форума да открадне нещо, да тръгне да лекува наляво-надясно на вашия гръб.  :D Ако ви минават такива мисли, кажете, да знаем какво може да очакваме, докъде ви се простира алтруизма и дали не надделява материализма. Странно ми е, че толкова неща се наприказваха, а нищо не се видя и нищо конкретно по техническата част не се каза. Иначе темата става нещо, като рекламна брошура, а форум значи споделяне на опит между хора с общата цел и то безвъзмездно.

Дано само някой не остане с убеждението, че това е някаква молба, не, призив е.