Автор Тема: Обработка на горивото и въздуха с магнитно поле  (Прочетена 686488 пъти)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Колеги, днес ми угасна нета насред пускането на снимките и не разбрах дали се е появило съобщението ми  :) Сега ги слагам и почвам да отговарям на въпросите

http://prikachi.com/files/862007P.jpg
http://prikachi.com/files/862008D.jpg
http://prikachi.com/files/861992a.jpg
http://prikachi.com/files/862030P.jpg
http://prikachi.com/files/862034h.jpg


gomi
Мерси, приятелю!!! Всичко което има стойност - след тестове обаче, ще го пускам тука.

Smileface
Би трябвало да се усети най-много до 5-10 км. ефект - ако са правилно сложени. Така че - остава да мериш разход и да се радваш  :) Странно защо при различни хора действат различни схеми май...

smsi-h
Нормална домакинска хартия Белана. Нищо особено, просто е порьозна както казах, а на границата на две среди се задържа оргонът - колкото е повече разделителната повърхност, толкова по-добре. Микрокухини и прочее са добре дошли също. Няма как  да гръмне, споко!  :) Найлон не сложих защото сметнах че ще се наелектризира от триене повече от тиксото, а не ми се пали бензин със статично електричество  ;D Алуминиевото фолио е обикновено домакинско, няма значение колко е дебело.

majorche
За три дни се зареждат 20 л. до 10-та степен. За два - около 8,7, пак става, но аз съм малко маниак и си искам десетката  :) Магнитното зареждане изглежда е с по-друг спектър и не си пречат с оргонно-акумулаторното. Явно става синергетичен ефект 

Поздрави
« Последна редакция: Май 25, 2009, 09:10:43 pm от caduceus »

smsi-h

  • Гост
caduceus,

Цитат
Сваля се металния резервоар на колата, намотава се плътно с два слоя вестник, после алуминиево фолио - и така три пъти, като външният пласт е вестници. Всичко се омотава с тиксо и готово, монтира се обратно.

Нещо не ми стана ясно бройката на слоевете. Трябва ли да имаме впредвид хартия, фолио и тиксо за един слой? Доколкото виждам на снимките ти има само хартия, фолио и тиксо, а не три слоя от комплектираните хартия, фолио, тиксо. Дай поредност на слоевете и ги опиши по-подробно!!!

Неактивен emm

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 299
Здравейте на всички!
 Преди 5 или 6 години бях попаднал в нета на подобен кондензатор за оргон енергия.
Във описанието за работа на устройството ,доколкото си спомням пишеше че се поставя директно върху карборатора и трябва да има преки слънчеви лъчи и на снимките които бяха дадени ,бяха прорезали капака и кондензатора се показваше от горе като някаква гъба.
Двама братя от мексико ,бяха направили репликация и казваха ,че се образувало лед по ауспуха.
Използвали са кондензаторна хартия и фолио.
Направих подобен оргонен кондензатор на стендов двигател от лада ,но явно беше със малки размери и не се получи. >:(
Още съжалявам ,че не си бях прехвърлил информацията от диска на сидита...Харда гръмна и кофти.....

caduceus ще ми бъде интересно да споделиш своите наблюдения.....

Успех  на всички ;D

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
smsi-h

Два пласта Белана и един пласт алуминиево фолио е един комплектован слой. Пет такива комплекта. Тиксото е отгоре само на най-външния последен хартиен пласт, то запечатва всичко за да е здраво хванато, а и да не се мокри от случайно разлят бензин.

emm
Много интересна информация... Пробвай да се сетиш къде е била или пък ако имаш снимки на твоята реплика - покажи, може проблемът да е прост и да я оправим. За размера - има инфо че трябва да е с поне 0,04 куб. метра обем, че да работи устойчиво. Има нещо за проверка в тая връзка, но още правя устройството и не вярвам на писани неща докато не се проверят на практика  :) Нещата с "гъбата" и мексиканците са явно подобни, но за да стане лед по ауспуха акумулаторът трябва да действа като клетката на Джо - т.е. 1. да няма хич бензин а само зареден въздух /или т.нар. тънка материя/; 2. ДВГ да работи на всмукване /имплозия/ 3. искрата да е в долна мъртва точка, а не в горна. Аз мислех да ползвам парафинирана или восъчна хартия, не съм търсил още обаче. Според мен става по-добре за целта. Също медно фолио / както казва и gomi / е по-добрият вариант от алуминиево, но първо го няма и второ е доста скъпо - оправдано е само за здравословни цели, тогава мисля може и с латун /месингово/. За колата ще ползвам алуминиево. Предстоят малко експерименти и с оргонит - материал който концентрира оргон при импулсно електровъзбуждане - минава за по-мощен концентратор от орака.

Поздрави

Неактивен Петър

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 170
Що е то ОРГОНИТ!  ???

http://www.orgonite.info/

Има ли желаещи да преведат нещо?

Неактивен emm

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 299
caduceus смяташ ли ,че моще да се натрупа оргон във газова бутилка ,ако се обработи със кондензаторен слои. Педполагам ,че ще има резултат защото газта във бутилката е течна.
Успех ;D

Неактивен emm

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 299
Мина ми идея ;D
Ако се използва стиропор със фолио от едната страна, вместо хартия и фолио? :-\


Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Петър
Ще понапиша за оргонита повече вероятно утре, че сега нямам време. Има много видове и всички работят различно, за отделните цели трябва специфичен пълнеж, но обобщено това е неметален материал вътре с метален прах, стружки, кристали, кварцов пясък, специфични смоли с висока вибрация и т.н. Всеки си хвали неговия, но нещата тръгват от Карл Велц и неговата смес от смола+алуминиев прах, която няма собствено излъчване, но като се активира чрез подходящо ел.поле става мощен източник на оргон според него. Според мен - концентратор, щото няма как да е източник на основополагащата сила в природата  :) Както и да е, човекът продава едни добре изглеждащи устройства с много копчета - и колкото повече копчета, толкова по-скъпи  ;D От порядъка на няколко хиляди долара... Да е жив и здрав. Другите "оргонитници" отчасти са прекопирали материала му, отчасти пък са го подобрили чрез медиумични и радиестезични средства  ;)

emm
Ще работи - две мнения няма, ама няма ли да стане малко дебело... Имам инфо за такива устройства със стиропор, но ползват желязна метална прежда от телчета за чинии  :) Пробвай и виж, но мисля че многослойността вдига "напрежението", а обемът на материала - "тока", като при всички случаи има критична граница на зареждане която се достига за различно време в зависимост от конкретния случай.
Това с газовата бутилка се опитвам да убедя брат ми да го направи, щото той е на газ, но все още го е страх да не гръмне  ;D  Ако тебе не те е шубе, пробвай - мисля че няма проблем и ще стане

Поздрави  
« Последна редакция: Май 27, 2009, 08:14:18 pm от caduceus »

Ariel

  • Гост
Що е то ОРГОНИТ!  ???

http://www.orgonite.info/

Има ли желаещи да преведат нещо?

google translate:
ефективно решение.
This is a purely informational site about orgonite, a simple compound anyone can create in their backyard with fairly inexpensive, widely-available materials which balances ambient energy by turning the negative energy into positive energy, with many easily-confirmed effects. Това е чисто информационен сайт за orgonite, обикновено комбинираните всеки може да създаде в задния двор с доста евтино, широко достъпни материали, които баланси околната енергия чрез завъртане на отрицателна енергия в позитивна енергия, с много лесно-потвърден ефекти. Orgonite does this continuously, 24 hours a day, 7 days a week, without electricity. Orgonite прави това непрекъснато, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата, без електричество.
Quick Facts About Orgonite: Бързи факти за Orgonite:
Simple. Simple. Easy to make. Лесно е да се направи. Works continuously. Работи постоянно.
Turns negative energy into positive energy. Оказа отрицателна енергия в положителна енергия.
Purifies the atmosphere, detoxifies water, ends drought. Пречиства атмосферата, detoxifies вода, завършва сушата.
Helps plants grow better, repel pests & require less water. Помага на растенията растат по-добре, отблъсне вредители & изисква по-малко вода.
Mitigates harmful effects of EMF radiation. Mitigates вредни ефекти на ЕМП радиация.
Disarms and repels predatory forms of life. Disarms и repels хищническо форми на живот.
Inspires a pleasant demeanor and balanced, happier moods. Вдъхновява приятен маниер и балансирани, щастливи настроения.
Frequently remedies insomnia and chronic nightmares. Често средства хронично безсъние и кошмари.
Helps awaken your innate psychic senses. Помага да събудим вашите вродени психически сетивата.
What Else You Should Know Какво още трябва да знаете
This is not a joke, or a game, or an advertisement. Това не е шега, или игра, или реклама. This is not a business opportunity. Това не е бизнес възможност. We don't want your money. Ние не искаме вашите пари. Orgonite vendors exist only to serve those who are not able to or interested in making orgonite themselves. Orgonite продавачите съществуват само за да служи на тези, които не са в състояние или да се интересуват от вземане orgonite самите. Orgonite does not require belief or conscious intention in order to work. Orgonite не изисква вяра или съзнателно намерение, за да работят. This is not a religion, a cult, or a product of disinformation of any kind. Това не е религия, в култ, или продукт на дезинформация от всякакъв вид. This has nothing whatsoever to do with the "newage movement." Това е нищо общо с "newage движение."

We have found that tactical deployment of orgonite (eg, "gifting") by throwing, hiding or burying it near sources of electromagnetic radiation or other pollution or in polluted areas, such as near cellphone/TV/radio towers, power plants, in lakes, rivers and ocean harbors, has a powerful and noticeable effect on the area. Ние имаме установено, че разполагането на тактическо orgonite (например, "gifting") чрез хвърляне, укриване или рови в близост до него източници на електромагнитни лъчения или друго замърсяване или в замърсени райони, например в близост до cellphone / TV / радио кули, ел. инсталации, в езера , реки и морски пристанища, разполага с мощен и забележим ефект върху района. The skies get clearer and return to the deep blue color you remember from your childhood, complete with normal puffy white clouds. Облаците получи ясна и да се върнете към дълбоките сини цветове си спомняте от вашето детство, пълно с нормална отекъл бели облаци. Water pollution levels decrease precipitously, as documented in Toronto, Ontario . Намаляване нивата на замърсяване на водите precipitously, както е документирано в Торонто, Онтарио. Drought conditions are reversed, as documented in South Africa and in Death Valley, California . Сушата, са отменени, както е документирано в Южна Африка и в долината на смъртта, Калифорния. The general mood or "vibe" in the area improves dramatically as people are kinder, happier and more easy-going. Общото настроение или "настроението" в района се подобрява драстично като хората са детски, щастлив и по-лесно става. Neighbors either become friendlier or suddenly leave town. Съседи или станат приятелски или внезапно напускат града. A renewed sense of hope begins to pervade the community. Обновена чувство на надежда започва да просмуквам общността. We have seen this effect in our own communities as a direct result of tactical orgonite gifting, and have found it truly self-empowering, but don't take our word for it. Try it yourself and see what happens! Виждали сме това в нашите собствени общества като пряк резултат от тактическите orgonite gifting, и открих, че наистина самостоятелно правомощия, но не предприемат ни дума за него. Опитайте сами и да видим какво ще се случи!

There are those of us involved with this "gifting movement" who believe that the proliferation of electromagnetic pollution, cellphone towers and chemtrails are not an accident, but are intentional acts of malfeasance by the parties who seek to benefit or profit from inflicting illnesses upon the populace. Там са тези от нас, ангажирани с тази "gifting движение", които смятат, че разпространението на електромагнитните замърсяване, cellphone кули и chemtrails не са злополука, но са умишлени действия на malfeasance от страните, които искат да се ползват, или печалба от причиняването на болести по масите. We don't ask that you believe us, or subscribe to our beliefs. Ние не искаме да вярваме нас, или да се абонирате за нашите вярвания. What we do ask is that you help combat the pollution that is wreaking so much harm throughout our communities around the world. Какво ще правим попитам е, че сте се съдейства на борбата срещу замърсяването, което е wreaking толкова много вреди в цялата нашите общества по целия свят. We ask you to contribute to the health and well-being of your friends, family and neighbors by following the simple steps outlined on this site, regardless of whether you agree with our personal opinions and convictions. Ние искаме от вас да се допринесе за здравето и благополучието на вашите приятели, семейство и съседи, като следвате простите стъпки, описани в този сайт, независимо от това дали сте съгласни с нашите лични мнения и убеждения. We ask that you follow the instructions here and seek your own personal confirmation of the effectiveness of orgonite. Ние искаме да следвате инструкциите, можете и да търси свой собствен личен потвърждение на ефективността на orgonite.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Общото настроение или "настроението" в района се подобрява драстично като хората са детски, щастлив и по-лесно става

 ;D ;D ;D ;D

Неактивен Петър

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 170
Какво ще кажете за следните идеи:

- Имам две алуминиеви бутилки от водка - 0,75 и 1 литър. Ако взема и ги облепя с хартия и алуминиево тиксо ще има ли ефект. За вода за пиене и за горива също, макар че обема е малък.
- Ако сваля маркуча от бензиновата помпа до карбуратора и го облепя по същия начин  ???
- Или наредя магнити по посочения начин и облепя всичко с хартия и алуминиево фолио  ???
- Това горното може да се направи на всички неметални връзки по горивопровода, включително и резервоара. :)

Има ли опасност от преенергизиране и негативни последици  ???

Очаквам отговор от caduceus

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
С ал. бутилки ще стане без проблем, ама с маркучите и неметалните неща - не, отвътре трябва да е метал за да се излъчва енергията във флуида който го допира. Изключение правят многопластови концентратори от над 30 и повече слоя, които натрупват особено много оргон, той остава разсеян и във цялата околна среда около тях - също и в неметалните тръби. По принцип магнитите работят добре с оргонни акумулатори, включително и отворени, насочващи лъч - от типа на пирамиди или конуси. Например т.нар. хиперболоид на Гребенников /конус от полиетиленова решетъчна пленка и алуминиево фолио, на отвора с радиално разположени магнити върху плат/. Той концентрира оргона, насочва го. Когато са били два един срещу друг, е предизвикан във фокуса на получените стоящи енергийни вълни полтергайст... И в литературата е споменато, че магнитите са поляризатори на оргона - Василатос, раздела за Райхенбах.
Сори за отклонението от темата, но говорим все пак за управление на оргонното насищане и при използването и на магнити, включително на горивото - което е частен случай.  
Според мен няма опасност от преенергизиране и негативни неща, това става при облъчване на хора, когато са със доста затворени меридиани и става натрупване на енергия в т.нар. кухини, която не може бързо да се усвои от организма. Тогава - главоболие, гадене, виене на свят и прочее нещица докато се поотворят каналите  :) Но с ДВГ няма проблем
Поздрави
« Последна редакция: Май 29, 2009, 09:25:56 pm от caduceus »

zmiori

  • Гост
означава ли че ако сенаправи на газувата уредба по-точно на медната тръба на течната фаза ще има ли ефект ако се направи на няколко места и ако да, по колко пласта с хартия и алуминиево фолио би било добре, ве пак тръбата е доста дълга и позволява голям брой "навивания"?
Благодаря предварително.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Колкото повече - толкова повече, на медта ще стане. Пробвай