Автор Тема: Bedini  (Прочетена 506704 пъти)

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #855 -: Юни 25, 2016, 12:28:54 pm »
Не Михаил Кузмов, ще видите че в батерията в следствие на действието на генератора се добива енергия от етера и самозахранен генератор.
Ще видите и каква е ефективността като работи без транзистори с механичен превключвател.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Bedini
« Отговор #856 -: Юни 25, 2016, 12:29:42 pm »
Хм...странно...
Yoro го е писал всичкото това поне 10 пъти...Извинявай, Мишо, но постът ти ми звучи като сарказъм (нищо лично). Нали за това ви писах, че тези измервания са излишни, много ясно, че няма с какво да се измерят всички налични енергии, а те (може би) действат заедно.
Yoro, прати ми моите си батерии, ако си ги заредил вече(с механичния).

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 327
Re: Bedini
« Отговор #857 -: Юни 25, 2016, 01:12:15 pm »
Последното ми изречение: Т.е. това се оказва друг метод?? Метод подсказан от Yoro! Нито капчица сарказъм! До сега сме мерили ток напрежение и т.н.! Аз не съм си променил мнението, че тази постановка работи с 50% ефективност! НО, ако има ФАКТОРИ които покриват останалите 50, че и повече дават, не е ли редно да търсим начини да ги докажем??
Или не опитвай, или карай до край!

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #858 -: Юни 25, 2016, 01:26:16 pm »
Михаил Кузмов, с тия 50% ще има ли самозахранване?
В момента е поне със 75-80% като добавка. Какви 50%? Как ги сметна?
Задръж още малко. Нали сега ще идваш и ще ти покажа.
Два генератора ще видиш. Самозахранени.

Отделно, че ще видиш и как се измерва енергията която се добива от етера.
А това за което пиша е доказано отдавна от мен, но тези които го видяха мълчат.

Или по принцип се рита до последно. :)


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 327
Re: Bedini
« Отговор #859 -: Юни 25, 2016, 01:46:47 pm »
Yoro, ти веднъж ме разбираш, веднъж не! Самозахранване не е електрическо понятие! Не твърдиш ли ти сам че дърпаш енергия от ефира? Е сега защо не ме разбра? Не може ли ефира да се влива, и да се получи самозахранване а електрическите параметри които мерим, да не показват това?
Къде го видя това ритане? Нима всичко което пишеш за генератора съм го измислил аз, и после се отричам?

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #860 -: Юни 25, 2016, 02:23:09 pm »
Показват го Мишо. И се измерва.
И нищо не съм измислял за генератора.
Описвам това което виждам и измервам.
От нищо не съм се отричал.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Bedini
« Отговор #861 -: Юни 25, 2016, 02:48:01 pm »
Жоро прекалено много емоции влагаш и не можеш да разсъждаваш трезво поради това.
кажи ми как да ти има доверие човек при това нещо:
Цитат
Да valex, обработвал съм и нови батерии. Капацитета им се повишава и променят работата на двигателя на автомобила. Става по тих и пъргав и прави икономия на гориво. След като са вече променени от генератора 50-88 Ач батерии се зареждат и с конвенционално зарядно за около 30-50 минути а не за 8 часа. Поставям ги на автомобилите както са заредени от генератора. Не е необходимо да ги разреждам и зареждам с конвенционално зарядно както обяснява Бедини. На моята и на доста други коли вече повече от година и половина има поставени такива батерии и няма проблеми.
На моята кола батерията беше негодна и я възстанових за около час.
Сега е перфектна.

Е на кой текст да вярват хората на червения или на синия а кажи ми. Мисля си че ако пишеш по малко ще успееш да обясниш нещата по смислено. 

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Bedini
« Отговор #862 -: Юни 25, 2016, 03:42:56 pm »
Радико, опит за "жонглиране" ли е това сега?
Не ти се получава...
И двете са верни, едното не отрича другото!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Bedini
« Отговор #863 -: Юни 25, 2016, 04:22:02 pm »
Въобще не е опит за жонглиране просто не се разбира какво точно иска да каже. От текста в червено излиза че в колата му има нов акумулатор от текста в синьо излиза че в колата му има стар възкресен акумулатор.
И бъди сигурен, че това не съм го забелязал само аз.
Достатъчно беше да напише, че един или няколко негови познати са рискували и е заредил здравите им акумулатори и се е получил съответния ефект. Защото вече стана ясно, че на неговата кола има възкресен акумулатор.   

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #864 -: Юни 25, 2016, 04:41:47 pm »
Радико, новите батерии които обработих с генератора не са мои.
Донесоха ми ги колеги и поискаха да го направя.
Преди това им бях възстанови стари батерии и като видяха ефекта донесоха нови.Това бяха тягови батерии. Какво странно има? И две за автомобил също нови ми донесоха.
« Последна редакция: Юни 25, 2016, 07:16:59 pm от RUS »

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #865 -: Юни 25, 2016, 05:04:22 pm »
Колеги! Срещата се състоя и EDM electronics вместо да чуе моите обяснения като и му показвах просто ми изнесе лекция за инверторите и вече ми е ясно, че съм напълно заблуден и не съм направил нищо по различно от инвертор с високо кпд. Понеже той е специалист в тази област. Даже ще демонстрира инвертор който ще направи същото като генератора та и по добре.
Значи кой разбрал, разбрал.
Специалистите във форума ще обяснят по добре от мен какво съм направил.
Щом се доказва,че бялото е черно по всевъзможни начини.
Няма да им преча с моите простотии.  ;)

Админа ако сметне за нужно може да върне темата ми там където беше пусната.


Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Bedini
« Отговор #866 -: Юни 25, 2016, 05:22:51 pm »
Жоро на среещата беше ли демонстрирано самозахранване. Какво показа на EDM electronics

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #867 -: Юни 25, 2016, 05:50:12 pm »
Вече съм убеден, че каквото и да покажа все е тая.
Показах му самозахранен малък генератор с механичен превключвател и той ми обясни компетентно, че това си е инвертор. :)
Показах и други неща преди това и пак стандартни отговори, които са направо абсурдни.
Не се занимавах да пускам и големия генератор самозахранен.
Просто няма смисъл. Та той си е просто инвертор...
Просто няма да им преча вече да си пишат..

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Bedini
« Отговор #868 -: Юни 25, 2016, 08:29:49 pm »
Цитат
Показах му самозахранен малък генератор с механичен превключвател и той ми обясни компетентно, че това си е инвертор.
Добре де със какъв акумулатор беше постановката и колко време работи.
Явно не е продължил дълго експеримента. щом смяташ, че проблема е в EDM, защо не включиш една уеб камера онлайн и да работи устройството ден два и да го гледа всеки който си иска включително и аз. Така няма начин да има изказвания от сорта аз исках така ама той иначе.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 327
Re: Bedini
« Отговор #869 -: Юни 26, 2016, 10:13:32 am »
Колеги, като присъстващ на срещата ще споделя моето виждане. С това което ще напиша ангажирам само себе си. Така видях нещата така ги описвам.
1/ Самозахранването не беше представено убедително. Постановката беше паянтова, липсваше наблюдение чрез уреди, когато имахме захранване от батерия. Консумацията нищожна, за да имаме толкова време да наблюдаваме какво се случва. Т.е. с достатъчен товар да заковем баланса и да кажем убедително, еди колко си имаме отгоре, или поне, това нещо преодолява себе си!
2/ Докато течаха теоретични и практически дебати, имах възможност да наблюдавам следното! Чрез окъсяване на товарният реотан (редактирно съгласно  пост 883 - скъсяване, частично, т.е. намаляване на съпротивлението на реотана), тока и напрежението на ТЕСа не променяха показание! Така или иначе не достигнахме до момент при който ленц ефекта да се наблюдава осезателно, оборотите да паднат осезателно, от там честота и ток от ТЕСа!
Наблюдаваше се обаче опит, да бъде изравнена входна и изходна мощност което ме изненада! Дали е така? Мереше се с уредите на Yoro. Не прецизни стрелкови. Все пак, каквато и неточност да внасят тези уреди, изравняването на вход и изход се наблюдаваше! Значи, меренето си има значение, и то не какво да е! При едно истинско мерене, нещата биха дошли ТОЧНО на място.
И още едно съмнение! Дали това изравняване не е въпрос на натоварване на генератора, с което се постига оптимално "изсмукване" на заложената магнитна сила?? Според мен баланса е в момента на настъпване на ленц ефекта! Точният момент в който настъпва взаимодействие м/у силите на постоянен магнит и електромагнит. Това респективно означава, пълно насищане на бобината според силата на магнита. Съответно ОЕДС (обртен импулс) с най висока мощност. Предположения!?
Заключение! Не стигнахме до край! Теоретичните неща които бистрим, няма как да не са верни! Трябва чисто практически да ги докажем! Разбира се че има начини!
Или не опитвай, или карай до край!
« Последна редакция: Юни 26, 2016, 01:02:25 pm от RUS »