Автор Тема: Bedini  (Прочетена 505366 пъти)

elektros

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #930 -: Юни 27, 2016, 02:05:53 pm »
 :)Вие май наистина не разбирате, че човека сериозно си вярва! Това, което пише наистина го мисли! Само че не може да  преглътне факта, че нещо  не се получава и търси причината в нашето неразбиране.....

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Bedini
« Отговор #931 -: Юни 27, 2016, 02:34:24 pm »
ми той генератора си бачка и си върши работата за която е създаден, ама кой пусна мухата, че може да люпи сварени и боядисани великденски яйца и да вади направо печени пилета не се сещам. Не закривайте Слънцето щото не ви е ясно какво следва...

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Bedini
« Отговор #932 -: Юни 27, 2016, 05:11:23 pm »
Здравейте,
Освен глупави заяждания, некомпетентни обяснения има и свежи моменти. Почети изчезва Ленц-ефекта, това е да премахнеш действие-противодействие и да стене действие-съдействие. Трика става с едно инвертиране, подобно на крива на Модус. Тогава при това аксиално изкривяване можеш да минеш на обратната страна без да правиш дупка. Да дойдеш на същото положение трябва два оборота. Явно този трик може да доведе КПД 102-105%, но тук да се получи самовъзбуждане е много трудно и нестабилно.
Решение което ми се вижда грамотно е да се направи второ аксиално обръщате, така че за един оборот да си насъщото положение. Тогава товарна и генераторна част са развързани и си сътрудничат. Даже и при сериозни загуби поне ще има 140% КПД, достатъчно за спокоен генераторен режим. 

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Bedini
« Отговор #933 -: Юни 27, 2016, 05:13:45 pm »
Да се заключи темата с все едно да направиме тъп аметикански сериал от тия по тъпите и от индийските дето Аха да хванат лошия и той се изплъзва като Хундини и ни заявяват очаквайте следващия сезон на филма.
Е са кво ще оставиме последното за нашите внуци щото ако се излезе със ясно становище и край няма за какво повече да се пише във форума и трябва да го зактиеме така ли.
А земете свършете барем една елементарна работа до края

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #934 -: Юни 27, 2016, 05:17:51 pm »
Би трябвало EDM electronics и компания да направят и обосновка на това което пишат. Иначе си е просто моето твърдение на база на наблюденията и експериментите ми срещу тяхната гола приказка.Като се има предвид, че  EDM electronics въобще не се интересуваше какво се случва не му е ясно как ще пише компетентно за нещо непознато за него?А вие колеги се радвате, че той пише така.Та той можеше да го пише това и без да идва при мен.След като не ми даде никакъв шанс да му изложа моите заключения. Това не го интересуваше.Той си беше научил урока и ми говори през цялото време на срещата ни за инвертори. :) Защото в това е компетентен. Като вица на чекрешан за краставицата. :)
Нека скептиците гледат тези клипове и после компетентно обяснят защо е така и какво се случва.
Тук се вижда ясно какво се случва като към батерия която се зарежда от конвенцианолно зарядно като се включи товар към зареждащата се бетерия.
https://www.youtube.com/watch?v=IQlV6Orx0dI&feature=youtu.be

Ето и клип който показва какво се случва при същата ситуация с батерия зареждаща се от генератора ми. Наблюдавайте ампермера който показва тока на зареждащата се батерия.
https://www.youtube.com/watch?v=2KlPTUXPGw4

Това се получава защото няма СЕ. :)

ИМАА..

Колеги! Не обръщайте внимание на глупавите и необосновани твърдения на
тези ЯКИ опоненти.
Прекалено стандартно разсъждават и ще им е адски трудно да го проумеят.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Bedini
« Отговор #935 -: Юни 27, 2016, 05:19:02 pm »
Това със заключването на неудобни теми е правено много пъти, така че няма да е прецедент  :)
Нищо ново под слънцето

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #936 -: Юни 27, 2016, 05:30:06 pm »
КОЛЕГИ! МАМЯТ ВИ.
Просто не им харесва това което пиша.
ЗАЩОТО Е ИСТИНА.
Гледайте и разсъждавайте сами.
НЕ СЕ ПОВЛИЯВАЙТЕ ОТ ПРОСТОТИИТЕ НА КОМПЕТЕНТНИТЕ.
ТЕ ВИ МАНИПУЛИРАТ.

От това което пиша аз нямам финансова изгода.
Просто показвам какво се получава.
Не всичко е пари в този свят.
Това е според мен. Пък вие както решите.

И Тесла е бил обявен за неадекватен.
Ако поне половината от неговите работи се ползваха то светът щеше да е съвсем различен.
Замислете се и решавайте сами.
Не обръщайте внимание на писанията на колеги, които сигурно са на хонорари към енергомафиотите.
« Последна редакция: Юни 27, 2016, 05:43:09 pm от atos »

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 319
Re: Bedini
« Отговор #937 -: Юни 27, 2016, 05:41:13 pm »
Yoro, не се дразни че не приемат твоята "истина"! Това което показваш е така, и то има реално обяснение! На ясно съм защо! По важно е ти да го разбереш за да продължиш!

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #938 -: Юни 27, 2016, 05:42:27 pm »
Очаквам аргументацията на EDM electronics.
Айде, обясни това което те питам. ПРОФЕСОРЕ.

Михаил Кузмов, обясни го това реалното ако си гледал двата клипа.

Чакам да го обясниш Михаил Кузмов.
« Последна редакция: Юни 27, 2016, 05:50:32 pm от atos »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Bedini
« Отговор #939 -: Юни 27, 2016, 05:45:26 pm »
Добре де Жори защо нито те нито ти не написахте до сега нещо просто и конкретно.
Примерно ти:
Дойдоха показах им генератор който се върти без външно захранване ама те постояха 15 минути и казаха, че повече не ги интересува. тръгнаха си а генератора продължи да си се върти и до сега още не съм го спрял Е те това можеш ли да го кажеш.
Защото ако не можеш следва 11 метров наказателен удар "дузпа" изпълнена от  EDM electronics

Неактивен prp

  • Активен
  • **
  • Публикации: 208
    • Free Gary McKinnon
Re: Bedini
« Отговор #940 -: Юни 27, 2016, 05:46:09 pm »
Жоро уважение за труда но не мога да разбера защо просто вместо тес не сложиш една или няколко свързани батерии и да го оставиш няколко дни? Ако се изтощят акумулаторите няма СЕ ако продължи да работи идвам и те нося на ръце. Толкова е просто.

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #941 -: Юни 27, 2016, 05:52:16 pm »
prp, не махам теса защото още работя по генератора и ако стане фал теса изключва захранването.Така не изгарят транзисторите.
Но мога да ви покажа клип как 6Ач батерия зарежда 100 Ач батерия и още не е изтощена.
Ако за вас това е интересно де.

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Bedini
« Отговор #942 -: Юни 27, 2016, 05:59:58 pm »
с батерии не става. Аз съм го пробвал 100 пъти. И бединИ казва че не може. Това с 6те амперчаса може да стане щото не се знае 100 Ач батерията колко е реално и колко е била разредена. Това е проблема че няма реални измервания които да са коректни. Това което показваш не е коректно измерване и ти не щеш да вникнеш защо.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Bedini
« Отговор #943 -: Юни 27, 2016, 06:07:42 pm »
Ми...пусни клипа де...:)
Тук е като в "Малкият Принц" :

"...Ако ви разказах тези подробности за астероид Б 612 и ако ви доверих неговия номер, то е заради възрастните. Възрастните обичат цифрите. Когато им разказвате за някой нов приятел, те никога не ви питат за същественото. Никога не ви казват: "Какъв е гласът му?  Какви игри предпочита? Събира ли пеперуди?" Те ви питат: "На каква възраст е? Колко братя има? Колко тежи? Колко печели баща му?" Едва тогава смятат, че го познават. Ако кажете на възрастните: "Видях една хубава къща от розови тухли със здравец по прозорците и с гълъби на покрива...", те не могат да си представят тази къща.  
 Трябва да им кажете: "Видях една къща, която струва сто хиляди франка." Тогава възкликват: "Колко хубаво!"..."


Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #944 -: Юни 27, 2016, 06:41:16 pm »
Знаеш ли какво  az_skeleta?
Просто замълчи. Ти присъства и финансира цялата ми разработка и нищо не проумя. Докато слушаш какво ти обяснява братовчеда няма да проумееш нищо.
Това, че е учил в ЩАТИТЕ не означава, че знае нещо по различно от другите.
В никой университет не се преподава за чистата енергия.
Напротив обявено е това за абсурд.
Дано не се обидиш от това, но е истина. Истината е горчива.