Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 198258 пъти)

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #180 -: Януари 06, 2013, 03:57:17 pm »
След втори ден прием на 4+4 капки ММС в 400 мл вода - всичко е в нормата. Чувствам се по-добре. Утре увеличавам с 1+1 капка.
Поздрави!

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 511
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #181 -: Януари 06, 2013, 08:41:01 pm »
Аз още не съм почнал да приемем MMS, но си мисля че трябва да се приема и пробиотици (кисело мляко), витамини В комплекс и билки за прочистване на бъбреците и черния дроб.

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #182 -: Януари 08, 2013, 10:05:50 pm »
Само да вметна ако не сте гледали филма или чели , ммс се неутрализира не само с витамин С но също така и с антиоксиданти , затова не яжте разни хранителни добавки заедно с ммс.

п.с. Майсторе само не разбрах по 4 капки на час ли взимаш или ?

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #183 -: Януари 09, 2013, 07:47:26 am »
Не! Това е лудост. Когато започнах направих смес от 24 капки ММС + 24 капки Лим.Кис-на + 400 мл вода. приети за 8 часа - и се разкатах от повръщане и разстройство. Беше грешка. На час това се пада по 3 капки ММС + 3 капки лим. к-на и 50 мл вода. Оказа се много висока концентрацията. Нейсе. Оцелях.
Самия Хъмбъл казва, че стари болежки се започват с ниски концентрации.
На следващия ден започнах с 1/2 капка ММС + 1/2 капка лим. к-на + 50 мл вода на час - 8 часа подред. И това все на гладно първите два дни. Само на вода. Веднага се почувствах по-добре и започнах всеки ден да увеличавам концентрацията. Сега съм на 7+7 капки в 400 мл вода за 8 часа. Без да си внушавам, но вече 5-ти ден се чувствам все по-добре откъм болежките си - най-вече един десетгодишен артрит - факт - не съм пил хапчето Диклак вече две седмици. А не можех да изкарам и 24 часа без него от болки в ставите и гръбнака.

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #184 -: Януари 09, 2013, 11:26:33 pm »
Ако не искаш все още да вдигаш капките може да минеш от 8 на 10-12 приема на ден, Джим Хъмбъл казва, че по - добре  когато се пие често по малко отколкото големи дози рядко.

broiko

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #185 -: Февруари 05, 2013, 04:41:23 pm »

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #186 -: Февруари 05, 2013, 06:53:06 pm »
Бре `кви белини бре! Т`ва не е химия, а БИОхимия!!! К`во мо`е да ти стане ако смесиш малко сол с малко оцет или лимон, и го пийнеш бре!!! ;D ;D ;D И к`во ще му стане на всеки от форума да провери това лично?! Е ако не действа не действа- голямо важно- колко други чорби не действат!!! Но ако действа?! Ами ако вземе че подейства???!!!! Мен откровено си ме досмешава като чета тоо спор тука!!! Наистина!!! Е що просто не го пробвате, бре, аз настивам на 3-4 години веднъж и наскоро изкарах некъв грип, ама който е болен може да се пробва- гарантирам, че от сол с лимон Нема да Умре!!! ;D ;D ;D

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #187 -: Февруари 06, 2013, 07:38:54 am »
Светльо, интелигентен мъж си, а правиш елементарни грешки.
Първо не става въпрос за готварска сол - натриев хлориД, а за натриев хлориТ, който не е готварска сол.
Второ - там където си прочел за "белина" - явно са много заблудени. Върни се на постовете отначало и чети подред, за да се информираш, че ММС не е и белина (натриев хипохлорит).
Трето - тук не се спори, или по-точно целта не е да се спори, а да се предложи идея или информация. Всеки споделя какъв му е проблема и как го решава.
Четвърто - колкото са хората на земята, толкова са и възможните илачи, които действат на всеки по различен начин, оттук и алтернативният избор. Поговорката казва: "За всяка болка си и ма билка!" - не че ММС е билка, но то е едно от хилядите възможни средства, които вече е ясно, че помагат.
Пето - всички би трябвало да ти завидим благородно на здравето ти, но проблемът е, че не всички сме еднакви, не всички живеем в добри условия, не на всички работата им е здравословна и още хиляди и хиляди причини, които довеждат човека при лекаря...
Да, ама лекарите - честно казано - вече и в България ИМАТ ИНТЕРЕС ДА ИМА ВСЕ ПОВЕЧЕ БОЛНИ... те от това си вадят хляба... Нали?
Аз лично вече го изпитах ММС... завърших първи курс на прилагане... има добри резултати, сега почивам, и след някой и друг ден започвам втори курс на прилагане на илача.
Така че, не бързай да се присмиваш, и да режеш с голямата ножица кое е добро и кое не!

Неактивен johnny_fx

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 118
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #188 -: Февруари 06, 2013, 10:26:07 am »
Искам да вметна един цитат на който попаднах, ей така за обща култура.

Цитат
- При контакт с киселина, било то с лимонената, с която се поема препарата, или стомашната, с която контакта, при перорално приложение е неминуем, протича процес, изразим посредством следната полуреакция:

ClO2- + Н+ → НClO2

Полученото съединение, хлориста киселина, е термодинамично нестабилно, спрямо диспропорциониране (за справка Фростовата диаграма на хлора, първа страница, тази отдясно – http://classes.uleth.ca/200701/chem2810a/Assignment9.pdf ). Протича следния процес:

2 HClO2 → HClO + HClO3

Т.е. продуктите са хипохлориста киселина, и хлорна киселина. Хлорната киселина, също е термодинамично нестабилна, и се разлага по редица пътища, до различни продукти – смес от кислород, вода, солна киселина, и редица оксокиселнини и оксиди на хлора.

Накъдето бия е, че именно белина се получава. Голяма част от избелващите агенти съдържащи хлор, в активната си форма представляват равновесни смеси от оксиди на хлора (т.е. ако един от тях се топне във вода, ще се появят всички след време).

След като прочетох хвалби за това нещо държа да отбележа следните няколко точки:

– ClO2, според стойността на редокспотенциала дадена от поддръжници, като 0.92 еВ, е способна да окислява желязото в организма от Fe(II) до Fe(III). Това означава, че молекула хемоглобин, която съдържа Fe(II) в активния си център, има немалка вероятност да бъде окислена до Fe(III), което довежда до загуба на способностите за свързване с кислород. На системно (организмово) ниво, това състояние се нарича метхемоглобинемия – симптом е на отравяния с някои окислители, може да бъде фатално.

– Също се споменаваше, че дезинфекционния механизъм, се дължал на окислението на аминокиселните тирозин, триптофан и цистеин. Сигурно е така, но това са аминокиселини, които присъстват в състава на човешките белтъци, че даже се намират в активните центрове на различни ензими – FDP алдолаза (тирозин), серинови пептидази. Т.е. не виждам на какво се уповава селективността на препарата.

Преди да бъда нападнат искам да кажа, че нямам нищо против ММС и дори бих го пробвал, но обичам да съм информиран за всички гледни точки, преди да направя избор.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #189 -: Февруари 06, 2013, 01:00:32 pm »
Интересно, къде ще стане този синтез > ClO2- + Н+ → НClO2
Човек няма, чист водород в тялото си, нали.
Има една чудесна поговорка. "Не питай учило, питай патило"!

Velektra

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #190 -: Февруари 06, 2013, 01:06:09 pm »
johnny_fx, веднага те нападам  :).
По просто тройно правило, ако Хлордиоксида има 0,92 еВ, а кислорода има 1,3 еВ, то кислорода още повече окислява молекула хемоглобин и сам си пречи за свързването. Така излиза, че колкото повече кислород дишаме, толкова по-малко кислород приема  тялото ни.
Бъди сигурен, че материалите против ММС тепърва ще нарастват, пропорционално с броя на излекуваните от ММС и то забележи от болести от които медицината вдига ръце.
Вземи първото лекарство, което видиш у вас и му прочети брошурата. Даже и за аспирина има противопоказания.
"ТЕ" чакат само един да умре от ММС и да вдигнат врява. А от техните лекарства умират милиони годишно, но това е нищо. Никой не обръща внимание.
« Последна редакция: Февруари 06, 2013, 02:01:43 pm от Maistora52 »

Неактивен johnny_fx

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 118
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #191 -: Февруари 06, 2013, 01:57:05 pm »
Цитатът го пуснах, защото не съм в час с химията и исках, и друго мнение. Иначе съм наясно с методите на нАуката и фармацията.  ;)

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #192 -: Февруари 06, 2013, 02:08:49 pm »
С ММС-а някои неща изглеждат неясни. Аз например виждам, как като сложа капките от лимонената киселина в какпките от ММС-а и се получава една мъничка жълто-зеленикава гадорийка, която по спомени от училище е отровно съединение съдържащо Хлор.
Не знам, кажете защо изглежда така?
Има и вероятност Джони да е прав за желязото, което се променя... И за кислорода и пр.
На първо време аз лично няма да преминавам предела от 12+12+400мл вода на ден.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #193 -: Февруари 06, 2013, 09:20:11 pm »
Майсторе извинявам се- бих си махнал поста ако знаех как! Направих една чисто механична грешка- не видях, че зад първата страница имало още 13  :-[  Поръчах си го и аз, след като прочетох всички постове!!! Това явно работи и когато взема да го прилагам най- вече на родителите си, но първо на себе си, макар да съм здрав, ще пиша наблюденията! Някой път правя елементарни грешки :-[
 Все пак ако се замисли човек, какво  би станало, ако заменим това с обикновена сол и лимонтузу?
Знае се, че когато му е нужно, организмът си синтезира продуктите сам, стига да има в наличност съставките- биохимиците по-добре знаят за метаболичните пътеки на десетки ако не и стотици вещества и съединения- прости и сложни, които се синтезират и разпадат вътре в нас! Това е тема на друг пост, но знам че няма да има особен интерес, но човек неволно се замисля за този много по- евтин и безопасен начин! Може би единствения му проблем ще е в това, че за разлика от оригиналния този няма да подейства...! 

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #194 -: Февруари 07, 2013, 01:19:54 am »
http://www.blitz.bg/article/33030

Хубаво е да се появяват такива статии, рано или късно ще се засили интереса към хлорния диоксид, по материалите дори Хъмбъл споменаваше, че има доста неизследвани възможности, както в последствие се оказва прилагането му и за аутизъм, едва ли има някоя фармацефтична компания с такива успехи. По настоящем хлорния диоксид се приема основно перорално, от това доста се намаля неговата ефективност, някой ден като започне да се ползва и венозно(в болниците) действието му трябва да е в пъти по - ефективно. Остава въпроса сега лекарите и компаниите да се научат да го прилагат.

п.с. за новодошлите да вметна изчетете цялата тема преди да напишете (някой в последствие глупав) коментар.