Автор Тема: Малко нецензурирана история...  (Прочетена 70190 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 716
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #375 -: Септември 19, 2022, 07:49:09 pm »
Вторият вид идеологии са тези идеи,донесли положителен ефект в развитието на обществата/Древна Гърция-властта на демоса/,Християнството-любов към ближния/,Реформацията през средновековието на Запад/Протестанството/ довело до прогрес в бита и манталитета- разликата я вижда всеки бил на Запад!

1. Католицизма роди протестантството. Протестантството роди либерализма. Либерализма роди ЛГБТ, BLM и пр. По плодовете им ще ги познаете. Или берат ли се смокини от репеи или грозде от тръни?

2. Постоянното сочене на богатство, лукс и комфорт е диагноза, ако нещо парадираме за духовност. Което е полезно за тялото, е вредно за душата. Което е полезно за душата, е "вредно" за тялото. Богатството никак не е признак за духовност - дори в опростаченият протестантски превод на Библията за това се пише многократно.
Превода от оня, де баща му викал:

Пенчо бре, чети!
Пенчо не чете.
Пенчо, работи!
Пенчо пак не ще.

Пенча го мързи,
гледа да лежи,
ходи, та се май,
търси да играй.

Време се мина,
Пенчо порасна,
иска да яде,
няма откъде.

3. Гледайки форматирането на целият текст:
- хапчетата за релакс;
- редовно.

Неактивен alvion

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 524
  • Пол: Мъж
  • Dum spiros ,spero
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #376 -: Септември 19, 2022, 10:45:03 pm »
1... Либерализма роди ЛГБТ, BLM и пр. По плодовете им ще ги познаете. Или берат ли се смокини от репеи или грозде от тръни?...
- хапчетата за релакс;
- редовно.

Травеститски партита, Владимир Ленин, пропагандиращ сексуална свобода, нудистки анархисти в трамваи, нуди плаж в близост до храма на Христос Спасител... такъв е бил руският живот в началото на съветската държава....


Из   кодексът „Дванадесет полови заповеди на революционния пролетариат!!
Клара Цеткин и Александра Колонтай напълно могат да се гордеят със съвременните си последователи, макар и те да не подозират, че до голяма степен възгледите им за семейството и секса са били описани още преди сто години. Дали действително вярата в любовта и брака ще отмре или както през 20 век ще се появят сили,...?
Сред ранните болшевики ключов пропагандатор на новия семеен ред е Александра Колонтай, руска революционерка, а по-късно и дипломат. Имало е популярна теория, често приписвана на Колонтай - за "чашата с вода". Според нея любовта (и следователно сексът) трябва да бъде на разположение на всеки по възможно най-лесния начин като да поискаш чаша вода.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 716
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #377 -: Септември 19, 2022, 11:06:39 pm »
Хапчетата...
Комунистите са:
1. родени на Запад;
2. финансирани да направят революцията в Русия от същият Запад;

3. не мисли, че ми казваш нещо ново, което по принцип не знам...
4. още 1 живот ще ти трябва, за да ме настигнеш по знания.
5. тъй като твоя е на привършване, само ще ти кажа, че доказателствата по т.2 вече съм ги давал тук, макар и не в пространно видео (от - до еди коя си минута). Мога да дам тон доказателства, но, ако някой ги поиска. В общият случай ще е загуба на време.

Хулио и дедо Мише вече сърбат втората ракия поне. Ти няма какво да правиш ли, що ли?

Неактивен alvion

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 524
  • Пол: Мъж
  • Dum spiros ,spero
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #378 -: Септември 19, 2022, 11:16:56 pm »
Смешник,за какъв се мислиш....?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 493
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #379 -: Септември 19, 2022, 11:17:51 pm »
А на въпроса защо не се намесвала Русия?
Ами логично е, в момента Русия воюва на два фронта, а украинския е изключително енергоемък. Само глупак може да тръгне да се бие с 2-3 ма едновременно, вместо да ги набие поотделно.  :)
Нито една от тези държави не е проблем да бъде смазана от руснаците, но целта им не е да си създават врагове, а тъкмо обратното. Никой не иска съсед, който да му има зъб. Но понякога се налага и да се биеш със съседа, когато всички останали възможности са изчерпани.
Не говоря за военни действия, а за санкции. Такива няма. Или за доставка на оръжие - и такива няма.


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 716
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #380 -: Септември 19, 2022, 11:26:30 pm »
Смешник,за какъв се мислиш....?
За такъв, който знае повече от тебе и може да го докаже.

Неактивен alvion

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 524
  • Пол: Мъж
  • Dum spiros ,spero
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #381 -: Септември 20, 2022, 01:09:55 am »
цитат....
 Католицизма роди протестантството. Протестантството роди либерализма. Либерализма роди ЛГБТ, BLM и пр.

три грешки в 3 изречения,неграмотник...



1 въпрос: на какво е символ петолъчката ? и 2... кой е инициаторът на "гръцкият проект"?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 716
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #382 -: Септември 20, 2022, 09:21:28 am »
Католицизма роди протестантството. Протестантството роди либерализма. Либерализма роди ЛГБТ, BLM и пр.
Протестантството още роди над 10 000 секти (броено през 90-те години), коя от коя по "безбашенная" (безразсъдна).

Послепис: Западен пенсионерски поздрав...

<a href="https://www.youtube.com/v/X-zsrnXDW94" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/X-zsrnXDW94</a>

Расплата Европы за газ все ближе | Темная эра Европы близка как никогда

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 704
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #383 -: Септември 20, 2022, 09:27:15 am »
Травеститски партита, Владимир Ленин, пропагандиращ сексуална свобода, нудистки анархисти в трамваи, нуди плаж в близост до храма на Христос Спасител... такъв е бил руският живот в началото на съветската държава....


Из   кодексът „Дванадесет полови заповеди на революционния пролетариат!!
Клара Цеткин и Александра Колонтай напълно могат да се гордеят със съвременните си последователи, макар и те да не подозират, че до голяма степен възгледите им за семейството и секса са били описани още преди сто години. Дали действително вярата в любовта и брака ще отмре или както през 20 век ще се появят сили,...?
Сред ранните болшевики ключов пропагандатор на новия семеен ред е Александра Колонтай, руска революционерка, а по-късно и дипломат. Имало е популярна теория, често приписвана на Колонтай - за "чашата с вода". Според нея любовта (и следователно сексът) трябва да бъде на разположение на всеки по възможно най-лесния начин като да поискаш чаша вода.
alvion, започваш много да ме дразниш.
Пускаш само пропагандни лъжи. Затова ли се подвизаваш във форума?
Подмазваш се на Бате си Джул ли? - безполезник, мухал такъв...

Кога през социализма са се проповядвали такива сексуални ценности?
Защо лъжеш, откъде ги взимаш тези материали и сееш лъжовна пропаганда?

Не помниш ли, че дори късите поли са били забранени и са им слагали печати по краката на момите, ако полата е по-къса от глезена?

През соца сексът е била тема табу, за какви групови сцени, за каква содомия ти говориш?

Кога си срещал по вестник или телевизия такива призиви?
Ако някога е имало такъв случай - Белене и на прасетата.

Вчера ми правеше точно ти забележки, че съм бил скарвал хората. Защо си такъв провокатор, няма ли какво да правиш, изоставен си от близки и роднини ли, че пълниш форума с глупостите си и лъжите?

Правя ти последно предупреждение и ще те забаня завинаги!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 493
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #384 -: Септември 20, 2022, 10:20:45 am »
Относно погребението на кралицата на Великобритания... Не мога да си позволя аз да го кажа толкова направо, затова ще цитирам Иво Сиромахов:

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 295
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #385 -: Септември 20, 2022, 10:44:37 am »
Относно погребението на кралицата на Великобритания... Не мога да си позволя аз да го кажа толкова направо, затова ще цитирам Иво Сиромахов:

    Да, аз съм Ганьо... не съм някакъв високопоставен паркетен лъв, като Ватмана Евгени Минджев!!! Но за мен е много по-важна смърта на майка ми на 5-ти този месец и ми е дала много повече отколкото някакво бабе което е крало от половината свят. И ме е яд, че при положение, че беще убита в Инфекциозното отделение на болница "Св. Ана" аз нищо не мога да направя за да накажа докторите, които се подиграха с нея (освен физическа разправа де, но и до там може да се стигне ако не ми уважът жалбата).
    Да, аз съм Ганьо и се гордея с това, че нямам измислената "синя" кръв на измислените герои, които толкова скърбят за красливата бабичка. А на всичкото отгоре повечето са там за си правят PR на неин гръб за последно. Не ти ли се струва срамно и мерзко??? На мен да.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 716
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #386 -: Септември 20, 2022, 10:56:33 am »
merlinbg, Хулио поне е хомо сапиенс. Идва по-лошо. Цитат:

""Експертите изчисляват, че около 90 процента от онлайн съдържанието може да бъде синтетично генерирано до 2026 г.", предупреждава докладът, добавяйки, че "новини, снимки и дори исторически факти могат да бъдат генерирани или манипулирани с помощта на изкуствен интелект". Документът вещае и появата на синтетични медии, в които съдържанието е поверено на AI ботове и усилване на дезинформацията в интернет.

Както вероятно се разбира от само себе си: 90 процента е доста смущаващо число. Разбира се, хората вече са свикнали - до известна степен - с присъствието на ботове. Генерираните от изкуствен интелект изображения по въведен текст също са доста популярни. Но близкото бъдеще вещае доста по-драстични промени.

...

Създаването на "синтетични медии", в които съдържанието е поверено на изкуствен интелект, може да се окаже и по-евтино от създаването на дезинформационни "фабрики за тролове" и наемането на журналисти, за писането на фалшиви новини."

Za кралицата имам една картинка:

https://www.km.ru/sites/default/files/imagecache/640x640/mumb_1.jpg

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 704
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #387 -: Септември 20, 2022, 11:07:17 am »
juliang , този Иво Сиромахов и неговия чорбаджия Слави Трифонов хич и не ми ги давай за пример тия. Знам какви са му разсъжданията. И двамата са едни колхозници, които като са отишли от колхоза в София си мислят, че са на върха на лайното.

Докато погребваха бабишкерата цял месец и ми продъниха ушите колониалните медии, умряха 1 000 български бабички. Някой пука ли му за тия наши български бабички?
Коя бабичка е по-полезна и по-заслужава уважение, английската или българската?

Тоя Сиромахов казва, че не сме помнили историята, има тъкмо обратното, именно заради историята ние не искаме да слушаме за английски бабички - какво ни интересуват.
Англичаните никога не са били добронамерени към българите, няма пак да споменавам бомбардировките.
Ако сега ти, дето правиш дълбок поклон пред бабичката и нейната харизма отидеш в Англия и се конкурираш за работа с негъра от Гана или Брега на слоновата кост, него взимат, тебе те смятат за подчовек. Ей така и много хора, като мен, също не ги имам англичаните за арни ора.  :)

Ти чувал ли си някой в Англия, някъде по новините да се е жалело който и да е българин, да не говорим за бабички въобще?
Няма и да чуеш, за тях каждой българин ето нишеброд.  :D
Представяш ли си в Англия 2 седмици по всички новинарски емисии да ги занимават с някой умрял българин?
Има много хора, в т.ч. и аз, които не можем да бъдем прозападни анилингуси.  :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 716
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #388 -: Септември 20, 2022, 11:18:01 am »
Бабето си отиде овреме, що цунамито ще започне да помита 1-во Англия.
Доларовото цунами:

https://rutube.ru/video/b113f9beb7c27cd259f6fab456eb1096/

Проблемы США (1) — утеря доверия и страха: Американские долги — они никому не нужны

P.s.: Дано тролевете помнят приноса на англичаните в Руско-турската освободителна война... Тоя принос доведе до нови войни и национални катастрофи (съответно). А дано, ама надали!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 493
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #389 -: Септември 20, 2022, 11:23:58 am »
EDM, ти нямаш спомени, но аз имам от периода, в който ръководителите на ЦК на КПСС се сменяха по-бързо отколкото аз си сменях чорапите. За 10-тина години май трима се пренесоха в небитието. Беше ми писнало да гледам церемониите по погребенията им.
А и все пак тая я погребаха, за разлика от мумията на един вожд, дето все още ходят да му се кланят. Па добре че не вдигнаха още един мавозлей за Брежнев.
И ако трябва да проявявам извратен черен хумор... като дойде времето един друг "велик държавник" да се пренесе на другия свят, усещам че колкото и държавни глави да дойдат, все ще ти се струват малко... а имам усещането че това време не е толкоз далеч, ще натрупаш лични наблюдения... Ма знам ли... да не се случи като с Чаушеску.

П.С. С Витко хвърлете един поглед в чата, пуснал съм нещо там да не омазвам съвсем и тая тема :)