Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 654505 пъти)

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1860 -: Октомври 20, 2023, 08:56:01 pm »
За разнообразие малко позитивизъм:
https://www.youtube.com/watch?v=_GMKzcjs-ko

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 968
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1861 -: Октомври 20, 2023, 09:32:51 pm »
Михаил Кузмов като си мълчи, бива провокиран да каже нещо! Ми поздрави на рибарите!

Михаил Кузмов,

ако тая колежка риболовка я вземеш, може да почешем пъпчето на Левкада. Там е най-добрата ми дестинация за риболов.

Ти оня "Гражданин на света" виждал ли си го, чувал ли, той нещо се позагуби? Ние него няма да го вземаме, той ще пречи, а и много пие и пуши - квази руснаци не ни трябват.  :D

Сещаш ли се за кой те питам? Жокер: бачка по тецовете, мандрите и хлебозаводите напоследък, със щипка на носа и носи оловни обувки, юношеските му години не са преминали в София, а на село.  ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 908
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1862 -: Октомври 20, 2023, 10:15:57 pm »
А Горелката е един голям лъжец!
Той се направи на репресиран по време на соца. Оплака се, че тогава бачкал в завод, а сега къде бачка?
Той бачка при хлебарки, миризми и сажди.  :D
Неква голема каша ти е в главата... :)

П.С. Тия дни е имало някаква забава около Авдеевка. Регистирирани са такива загуби, че Бахмут изглежда като детска градина...
А в едни блата около Херсон също има купон. Чакаме потвърждение.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1863 -: Октомври 22, 2023, 10:05:53 am »
Джул, дочакахме потвърждението.

Те, которые выкопали Чорное море, и на Херсоне, и на Авдеевке опять обосрались.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1864 -: Октомври 22, 2023, 10:39:00 am »
Израел е ударил летищата на Дамаск и Алепо тази нощ.
Май дърпат дявола за опашката, а той има две опшки, едната е отзад, ама другата е отпред!!! ;D ;D ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 908
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1865 -: Октомври 22, 2023, 10:49:55 am »
Джул, дочакахме потвърждението.

Те, которые выкопали Чорное море, и на Херсоне, и на Авдеевке опять обосрались.

Тя зоната на юг от реката около Херсон расте, независимо колко бомби изсипват ватенките. Вчера отново са проявили чудеса на героизъм - ударили са пощата в Харков... десетки убити и ранени цивилни... никаква разлика с Хамаз...

Израел е ударил летищата на Дамаск и Алепо тази нощ.
В Алепо нямаше ли ватнишки ПВО-та? Или имаше, ама са ги прехвърлили в Украйна? :)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1866 -: Октомври 22, 2023, 11:43:18 am »
https://www.1tv.ru/
Поглеждай и тука, за сверяване на часовника, де.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 908
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1867 -: Октомври 22, 2023, 11:51:02 am »
https://www.1tv.ru/
Поглеждай и тука, за сверяване на часовника, де.

T'ва все едно аз да ти препоръчам да си сверяваш часовника от тук: https://www.youtube.com/@FREEDOM_TV/videos

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1868 -: Октомври 22, 2023, 02:11:55 pm »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 966
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1869 -: Октомври 22, 2023, 02:40:24 pm »
https://www.youtube.com/channel/UCZIFo5MmrUJS5JbLOxgnHuQ
Аз гледам този. 8) 8) 8)
Те всичките един дол дренки. Начиная от този, горепспоменатия:

Лъжа за печалба. Дмитрий Гордон и неговите златни пирамиди за рак.
(за рак, не против него...)

<a href="https://www.youtube.com/v/XqMNl_GiyLI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/XqMNl_GiyLI</a>

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 908
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1870 -: Октомври 22, 2023, 07:23:01 pm »
Прибират от джамиите, но не и от църквите. Щот затворниците свършиха... : https://t.me/lentachold/66016
Няма бре, всички на фронта са доброволци и контрактници... :) И СВО върви по план ...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 968
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1871 -: Октомври 22, 2023, 08:06:35 pm »
През соца бачкал в завода. Вика мръсните комунисти ме дискриминираха. Дадоха ми работа за жълти стинки, а аз съм умен не съм за робота в завод, като почти общ работник.

Доиде "демокрацията" той къде мислите, че работи?   :)  Познахте!  :D
От вески цървул тръндафор не става.  ;D
Той пак работи в завод, но по-зле. В ТЕЦ-а при саждите, в хлебозавода при хлебарките, в мандрата при миризмите, надянал оловните обувки  :D - комунистите и Путин са му виновни. И преди и сега все е в завода.  :)

Бил "граждани на света той".....ама живее, като комунист. Плюе комунистите, но живее като тях.
Кът си гражданин на света и не искаш да приличаш и живееш, като комунист, що не си продадеш жилището и не излезеш на квартира, като истински демократ, що не си купиш кола на лизинг, вземи един сак и обикаляй гражданино на света - света и живей, като панаирджия?

Ама вика в Сопот и Габрово имало много работа, чудел се защо хората не си продадяли жилищата от там дето ги имали пък нямало работа и да отевали там дето имало. Ами продай ти твоето бе, кът си голям тарикат и иди ти в Габрово.

Другия антикомунист пък:)
лошите комунисти му дали канапчийска работа - в Института по изобретенията Пловдив, а той ги плюе, ама плюе - няма ненаказано добро!
Не го знам, как си е опрвадвала заплатата всеки месец по едно изабретение. Начи на година би трябвало да прави поне 12 изобретения, за 30 г. трябва да има поне 360, вие вярвате ли на тая проста сметка?

Комунистите били виновни, че му дали работа да си съхрани здравето, иначе отдавна щеше да тотал щета амортизация и в отвъдното. Лошите комунисти му сакранили здравето.

Няма ненаказоно добро, няма...


Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1872 -: Октомври 22, 2023, 09:07:20 pm »
"Така е то..."  (Кърт Вонегът - Кланица 5).

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 716
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1873 -: Октомври 22, 2023, 09:18:29 pm »
juliang, не искат да си пуснат армията да влезе в Украйна, те са правили военни всички по едри и яки момчета които могат да попаднат в организираната престъпност. Те обаче не искат да ходят да воюват в Украйна по тези правила, и казват че са учили правилата на войната и могат само тях. Щом се налага да отидат да се бият и да умират, техния живот е по ценен от живота на който и да е в Украйна. Става въпрос за употреба на стратегическо оръжие първо, после вече с по леки и един заявява с Нивите ще идем после, всички имаме Ниви и за часове ще сме там. Та така казва армията им - братями нет, щом ще се бият с тях значи за братя и да ги жалят и дума не може да става. А стратегическите оръжия са при тях. По добре да мобилизират невоенни, защото тези излязоха с тези заявления защото им казали че след две седмици ще са в Украйна. Има един клип с украински военнен командваш е бил на ракетите SS24, той казва че украинските ракети от този вид са били достатъчни да унищожат 5 пъти планетата, а на Русия били няма да съм точен но май 6 пъти по толкова. Безумно въоръжени със стратегическо оръжие за масово поразяване. Очевидно не става въпрос за класическо ядрено оръжие, а за по мощните бойни глави. Не са хора с които може да се говори от позиция на силата.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 908
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1874 -: Октомври 22, 2023, 10:15:40 pm »
През соца бачкал в завода.
НИКОГА не съм бачкал в завод. 1 месец стаж в техникума ми беше достатъчен.

... Вика мръсните комунисти ме дискриминираха. Дадоха ми работа за жълти стинки, а аз съм умен не съм за робота в завод, като почти общ работник.
Опитах се да ти намекна какво съм работил по времето на соц-а, явно не си разбрал. Или не ти се връзва в мисловната верига дет си си я изградил :)

Той пак работи в завод, но по-зле. В ТЕЦ-а при саждите, в хлебозавода при хлебарките, в мандрата при миризмите, надянал оловните обувки  :D
Срещу съответното заплащане. Няма мръсна работа. А от хлебозавода и от мандрата продуктите ги ядеш и ти, с тази разлика че не знаеш в коя мандра или хлебозавод какво е лазило в продукцията. Бонус от мен, нали съм ларж - не си купувай сливенски хляб ... :)

Кът си гражданин на света и не искаш да приличаш и живееш, като комунист, що не си продадеш жилището и не излезеш на квартира, като истински демократ, що не си купиш кола на лизинг, вземи един сак и обикаляй гражданино на света - света и живей, като панаирджия?
Защо да го правя като нямам нужда? Имам пари да си купя кола кеш, имам си и жилище. Имам си и работа която не налага да се местя.

Ама вика в Сопот и Габрово имало много работа, чудел се защо хората не си продадяли жилищата от там дето ги имали пък нямало работа и да отевали там дето имало. Ами продай ти твоето бе, кът си голям тарикат и иди ти в Габрово.

И в Габрово имам обекти. И в Севлиево. На практика във всяка част на България. Таксата за услугите които извършвам която са готови да платят клиентите ми покрива транспорта, хотела и каквото се сетиш.



А това че някой се е вкопчил в някаква радрънкана панелка в Монтана и реве че нямало работа баш пред блока му (за да не се охарчва за пари за транспорт) си е чисто негово извращение и няма да седна да съчувствам на такъв човек.
Аз мога да си изкарма парите дори и в чужбина, ако недай си боже се наложи. Теб не знам обаче къде ще те вземат - първо ще трябва да научиш някакъв чужд език... :)