Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 198286 пъти)

Seeker

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #105 -: Декември 20, 2012, 05:56:43 pm »
Бърз превод на първото писмо:
"Драги Бишъпс и Марк,
Снощи посрещнахме нашата.................
.......
Къде видя религиозна пропаганда? ......

Уважаеми MrDeath,  защо  ми се струва, че не си превел правилно началото на писмото?
"Dear Bishops Mary & Mark,........." не е като "Драги Бишъпс и Марк,", а  " Драги Епископи Мери и Марк ,"
Епископите обикновено имат много общо с религиите, а от "Genesis II Church" също лъха на религия, при това доста нестандартна, не мислиш ли? Всъщност аз подкрепям всеки един  болен по пътя към здравето, независимо от начина на постигане. Но с промиването на мозъците няма да се съглася!
 @ EDM electronics
Ако в мозъка има бацили или други гадини годни за убиване от ММС, човек няма да се разболее от аутизъм, ами направо ще се гътне за 3 дена от менингит или енцефалит.  Преди да  пишете глупости, моля съобразявайте се, че постовете  ще се прочетат и от професионалисти, и така авторитета на форума, граден години, ще се срине като борсов индекс на фондова борса. 
Много специалисти тайно четат форума с  надежда да открият златното зрънце в плявата, и често го намират.  Славата на форума се е разнесла, като място за получаване на правилните отговори.   Но с такива  постове за ММС , хвалебствия без покритие или писане на безумия , форума се превръща в  говорилнята на пенсионерите от ОФ клуба. 
Който иска - да си експериментира, ако желае да споделя резултати или да обсъжда различни ефекти - ОК, това е смисъла на форума.  А не да пуска линкове  как едни хора, някъде правили нещо, в резултат на което оживяли! Или да се правят скрити реклами на търговски дружества.

Та така драги съфорумци, каквото си постелите - на такова ще легнете. И със здраве!
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 05:26:32 am от Maistora52 »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #106 -: Декември 20, 2012, 06:34:15 pm »

 @ EDM electronics
Ако в мозъка има бацили или други гадини годни за убиване от ММС, човек няма да се разболее от аутизъм, ами направо ще се гътне за 3 дена от менингит или енцефалит. 

Бацили е много широко понятие. Ако на теб са ти известни само остри инфекции причинявани от бактерии и вируси, хубаво е да знаеш, че има и други видове, които причиняват хронични състояния.
Аз нямам претенции на специалист, просто споделям опита си от дългогодишна практика върху себе си с успехи, недостижими за стандартната медицина.

Но ти в какъв се изживяваш в тоя форум? Гуру?  ;D
Ми ти драги не си дал нищо практично от себе си.
Аз се чудя, как е възможно да ръсиш мозък, при условие, че и хабер си нямаш от употребата на ММС. Поне да беше намерил някой пример за пострадал от ММС, по щях да те възприема.
Не разбирам за какви религии, промивания на мозъци и пр. говориш.

"Хвалебствия без покритие"  :D Приятел, ми ти не четеш ли, че хората от този форум, не от друг, се лекуват с ММС, ти къде ги търсиш тия покрития?

Форумът не беше ли за споделяне на практически опит?
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 04:02:42 am от Maistora52 »

radoraev

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #107 -: Декември 20, 2012, 06:36:24 pm »
Така..... лично аз не употребявам често ММС понеже не боледувам (пия го от време на време да не кажат хората празнодумец, но е истина, че когато имах страшен зъбобол 2 дни подред и се изжабурках 6-7 пъти с 5 капки ММС в 50 мл. вода - от тогава няма и помен от каквито и да било болки)
Защо се занимавам със сайтове и споделяне на информацията?
Ами така стана просто - темата ми стана интересна и около мен хората започнаха да се лекуват от какво ли не и така с времето се задълбочих, понеже принципно съм един от тези идиоти дето иска да спаси света (при мен ако не беше ММС щеше да бъде друго)
Аз не мога и не се съгласявам с днешните конспиратори и медицина, която осакатява децата по планетата - не мога да гледам това повече.
Трябва да си сляп за да не разбереш това - през 1990год. на всеки 1200 деца 1 е с Аутизъм, през 2012 на всеки 88 деца 1 с Аутизъм.
Така, с цялото си сърце ще продължавам с пълна сила да споделям информация относно ММС и мисля,че този процес вече не може да бъде овладян дори от FDA. Толкова хора разбраха, че вече никой не може да спре ММС. Никой не може този път да открадне собствената отговорност на хората за собственото им здраве.
Нямам абсолютно никаква финансова или каквато и да било връзка, не продавам и не произвеждам ММС и именно това ме прави изключително уверен в себе си и ми дава пълна мощ да продължа да милея за децата по Земята.
За Аутизма и за ММС:
Вижте,не знам кой е пробвал ММС и кой какво е чувал от някъде си за Аутизма, но в момента лично аз се занимавам директно с консултации и лечение на деца с Аутизъм заедно с Кери Ривера, с която направихме група във Фейсбук за онлайн консултации. Правим ATEC тестове на децата и знам за какво говоря от личен опит. Правим снимки, клипове и знам за какво ви говоря. Следим прогреса при всяко дете.
Преди три дена Кери ми се похвали с 71-то подред дете напълно изгубило диагнозата си Аутизъм.
Разбирате ли?
Около мен се случват хиляди неща, които аз отказвам да държа вътре в себе си и съм решил да споделям и споделям...

Думите подчертани с червено, приличат повече или по-малко на думи на обсебен (зомбиран).
Внимание! - зад велейшата милост, мощ, вдъхновен отказ да се сдържаш и РЕШЕНИЕТО да споделяш и споделяш...и ... споделяш.... - се крие религиозен фанатизъм!
Модератор
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 05:37:37 am от Maistora52 »

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #108 -: Декември 20, 2012, 07:18:59 pm »
radoraev
Не се притеснявай да споделяш и да разгласяваш. На този народ, приспан от медиите, му трябват будители.
Ние тук сме се събрали все хора с желание да спасят света, но по-скоро технически, отколкото здравословно.
И не обръщай много внимание на критиките тук.
Те по-скоро са конструктивни и са ти за тренировка пред други, по-опърничави опоненти.
Ние тук сме се напатили да гоним разни идеи, които са недоизказани, умишлено изкривени или напълно лъжливи с цел да ангажират колкото се може повече от времето на мислещите хора за да не вземе някой
да стигне до истината и да я разкрие на останалите. Та умерения скептицизъм ни е присъщ.

Ти постъпваш правилно. Дерзай!
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 04:11:11 am от Maistora52 »

Velektra

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #109 -: Декември 20, 2012, 08:18:59 pm »
Здравейте!
Тези от вас, които говорят против ММС прочели ли са малко от това което е посочено в линковете свързани по темата.
Прочели ли са това:
http://www.mmsbulgaria.com/2011/02/blog-post_7625.html
Първата книга е преведена на български. Втората е на английски.
Прочетете, помислете логически и тогава пишете.
Аз в момента не се сещам за болест, която пряко или косвено да не се дължи на вируси, бактерии, червеи, метили, глисти и други "бацили" в човешкото тяло. Някой може ли да посочи такава болест?
В човешкия организъм цял живот се води биологична война м/у най-общо казано - имунната система и "бацилите".
Но първо прочетете книгата, ако ви интересува и тогава ще си говорим.
« Последна редакция: Декември 20, 2012, 08:59:24 pm от Velektra »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #110 -: Декември 20, 2012, 08:38:03 pm »
За аутизма,

Тук: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uJFlPg5H1BM#! ,
д-р Атанас Гълъбов твърди, че в САЩ имало епидемия на аутизъм. Драстичен бум на болестта.

Това какво ви говори? Епидемиите от какво се причиняват?

По същия начи има и епидемии от рак и сърдечно-съдови епидемии. И това не са мои изводи или статистики, а на небезисвестния Малахов. Бактерията хламидия /скоро открита, причиняваща венерическата болест хламидиоза/ е най-честият причинител на сърдечно-съдовите заболявания и най-вече инфарктите. Бактерията съсипва тотално кръвоносните съдове, поразява очите, гениталите и т.н. - всичко това почти безсимптомно.

« Последна редакция: Декември 21, 2012, 09:42:29 am от EDM electronics »

Seeker

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #111 -: Декември 20, 2012, 09:37:17 pm »
Но ти в какъв се изживяваш в тоя форум? Гуру?  ;D

Пази Боже!  При толкова много специалисти, вряли и кипяли в заразните болести, излекували не един и двама от аутизъм, въобще не мога да ви се меря на познанията и висшия разум. Извинете, че се натрапих на седянката ви. 
Дано знаете какво говорите (или правите).
« Последна редакция: Декември 20, 2012, 09:41:59 pm от Seeker »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #112 -: Декември 20, 2012, 09:50:24 pm »
Seeker, може ли да ми кажеш всъщност ти защо спориш в тази тема?
Кое те дразни или кое не е вярно?

radoraev

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #113 -: Декември 20, 2012, 10:09:03 pm »
Seeker, може ли да ми кажеш всъщност ти защо спориш в тази тема?
Кое те дразни или кое не е вярно?

Не им се връзвай друже. Има подставени лица във всеки форум, както има и форуми капани, които си стоят на 4-5-та страница на Гугъл. Преминах през такива дебати, че ти е бедна фантазията.
Обаче аз пак ще ви изненадам с информация (обновление в блога ми)
http://mojo/тире/bulgaria/точка/blogspot.com/

Отново се радвам да ви информирам за наскоро създадения лично от Джим Хембъл лечебен център в Родопите тук в България, откъдето в последно време се чуват все повече невероятни истории за ,,спонтанни ремисии" на болни от РАК,ХИВ2,ХЕРПЕС,ДИАБЕТ и други.
Засега слагам колкото мога информация тук на Английски и се надявам скоро да бъде преведена (не отказвам помощ за преводи)

                                                Местоположение на центъра:
Родопите - София, България. Родопите е най-слънчевата планина в Европа. Цена на стаята в хотела: 65 евро дарение на ден за до двама души в стая. Закуска, лек обяд и вечеря: 25 евро дарение на ден.
                                                           За центъра:
Възстановявайки здравето на хора от цял свят с помощта на протоколите /тайнството на нашата Genesis II Църква/, ние се надяваме един ден да имаме такива центрове по целия свят. - ВНИМАНИЕ! - ТОВА Е РЕЛИГИОЗНА ПРОПАГАНДА! МОДЕРАТОР
Собственикът на този хотел е върнал своето здраве по много начини и от благодарност ни предложи използването на тази страхотна база. Ние имаме непрекъснато поне петима много опитни служители, които пребивават в центъра за възстановяване на здравето, тук, в България. Смятаме, че лечението в нашия център е далеч по-успешно, тъй като сме в състояние да адаптираме протоколите, в зависимост от човека и напълно да наблюдаваме неговият напредък. Няма двама еднакви човека, всеки се третира според индивидуалността му.
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 05:44:26 am от Maistora52 »

Неактивен getca

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • https://t.me/BGfreeman
    • http://analogov.com
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #114 -: Декември 20, 2012, 10:41:00 pm »
radoraev, не те назовавам колега, щото няма как да стане...абе ти нямаш ли усещането, че минаваш границата вече. Досега беше скрита реклама, а това вече е безобразие. Отделно болните, нещастни хора като видят какво трябва да дарят ще хлъцнат. Леле, то бива наглост, но това вече е прекомерно... >:(

Възстановявайки здравето на хора от цял свят с помощта на протоколите/тайнството на нашата Genesis II Църква, ние се надяваме един ден да имаме такива центрове по целия свят.

Какви църкви, какви 5лв човече и какво общо има това с темата ?  :o Колегата Seeker е прав отвсякъде, че това си е открита религиозна пропаганда. Ти любезни нещо като проповедник ли се явяваш или що ? Ние тук нямаме нужда от пастири, щото имаме глави на раменете си с работещо сиво вещество вътре.

Хайде ако обичаш си пиши там в блога на воля и не ни пробутвай подобни рекламки. А който се има за шаран нека ходи да дарява в хотел или там каквото е, белким дочака чудо някакво.

Е, малко беше груб езика, но тя и темата загрубя...

Добавка: Моля модератора да засили в коша явното рекламно-пропагандно писание на въпросния потребител.
« Последна редакция: Декември 20, 2012, 10:53:17 pm от getca »

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 346
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #115 -: Декември 20, 2012, 11:35:27 pm »
Подкрепям призива на Getca към модераторите!!!
Остана да се присъединят и двама - трима ясновидци и ще засенчим "Канал 3" ;D
radoraev, моля Ви ограничете малко фантазията (фантастиката) си! От 20 години имам диабет и знам много добре какво означава спонтанна ремисия, колко време продължава, и какво се случва когато премине! На големи приказки съм се наслушал (и не само аз), още повече от новоизлюпени проповедници!
Успех!

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #116 -: Декември 21, 2012, 01:56:17 am »
Ахаха, абе ей, за 65 евро на ден, айде за 32 + 25 за закуска, някой ще си иде на хотелче, спа, кръчма, а сигурно и кака ще си намери. И няма да му падне шапката, ми ще му стане! Лечение на стрес - гарантирано  ;D

За тези, които не харесват индивидуалната програма, предлагам да се самодарят с топли дрехи, шльокавица или мераклийско и да си направим активно самолечение на паразити и стрес на някоя пейка  ;D

ПС: извинявам се, че създавам работа на модератора, но не се сдържах  ::)

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #117 -: Декември 21, 2012, 02:30:37 am »
radoraev,
почти ти бях повярвал, пич:
Цитат
Нямам абсолютно никаква финансова или каквато и да било връзка, не продавам и не произвеждам ММС и именно това ме прави изключително уверен в себе си и ми дава пълна мощ да продължа да милея за децата по Земята.
само че, както те предупредих, ние тук сме гърмяни зайци. И PR кампании или SEO трикове минават при нас до време.
Предлагам ти да изпращаш дарение от 65  евро на модераторите за всеки следващ пост който пуснеш тук и по 25 евро за всеки активен линк към твоя сайт от нашия форум.

Ние тук пари не взимаме за участие, но от дарения не се отказваме.  ;)
А в нашата 'църква' (форум) не приемаме други църкви, дори срещу дарения.

До модераторите:
предлагам да редактирате постовете на radoraev, така че линковете към сайта му да бъдат неактивни, без да се трият
{например адреса да се смени с това: mojo-bulgaria(точка)blogspot(точка)com }.
Няма смисъл да му трупаме актив за по-добро класиране в GOOGLE.
Който го интересува, ще намери сайта и по този запис на адреса.
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 04:24:41 am от Maistora52 »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #118 -: Декември 21, 2012, 04:55:50 am »
Разбира се, колеги... усеща се какъв "вятър" духа из Родопите... с цени като в Швейцарските Алпи!
Тоз "славен момък" - radovaev, който тъй префинено прави "скрита реклама" и все по-очевидно търси нови "овце" за паството на т.нар. "genezis II" - вече е на мушката! - ОЩЕ ЕДИН НЕПРАВИЛЕН ИЗРАЗ ОТ НЕГОВА СТРАНА, И ЩЕ БЪДЕ БАННАТ! Иначе, линковете и "особените му превъзнасяния" във всичките му постове ги редактирах... чудейки се, дали да не ги изтрия въобще, но нека седят - може да потрябват.
Освен, че ще му бъде прекроена "шапката" - което ми е точно работата тук, имам и аз да кажа нещо, което е нещо средно между ВЪПРОС и ЗОВ за съдействие, но подред:
От два-три месеца правя неистови усилия да се докопам до някой адрес или работещ линк, който да предлага и от където да си закупя Натриев ХлориТ. Опитах с Лабимекс в София - не стана, не съм бил оторизирано лице. Изръшках всички останали линкове на предприятия и фирми, които да продават NaClO2 - и уви! - или го нямат в списъка, или линка не работи, или направо пише - Грешка 404.
Питах преди време тук - пращате ме към магазини за химикали и лабораторна посуда... добре, ама по селата такива няма въобще... има по големите градове, ама то това за мен е вече минало-заминало... Враца ми е далече, родната ми София още повече... но въпреки това:
Дайте ми точен адрес: улица и номер в София, на такъв магазин, от който да си купя (ще помоля някой) толкова законспирирания NaClO2 - и го почвам немедленно (незабавно)!
Имам да се боря с 30 годишна сенна хрема и 10 годишен разрастващ се полиартрит.
Моля помагайте, че едното не се трае, а другото направо влудява - или обратното!
...
Ще ме извините за забавената ми реакция за модерации и редакции, но "хлъзгавицата" вчера не ми прости... така се "изльосках" на леда, така си надянах дясната ръка в рамото, че ... добре че не строших я глава, я крак...
... а иначе, ей сега го "отработвам" нашия славен "момък", който "няма нищо общо с Родопите"...
Поздрави! - и се пазете от падане... много боли!
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 09:50:25 am от Maistora52 »

Velektra

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #119 -: Декември 21, 2012, 09:33:35 am »
Здравей, Майсторе!
Вероятно търсиш Натриев ХлориТ.
Натриев ХлориД има във всеки хранителен магазин.
И аз не зная откъде може да се намери Натриев ХлориТ, затова първо съ купих ММС за 25 лева, а сега пия ЦДС, което е 45 лева. И двете стигат за 3 месеца прием.
Засега имам положителни резултати, но няма да пиша повече.
Явно такива като radoraev и църквите са приканени да омаскарят и това нещо.
Всеки да решава за себе си.
Поправих си правописната грешка, извинявай, знам разликата, но адски ме боли рамото и скърцам със зъби! - камо ли да избегна рефлекса, да натисна Т вместо Д!
Модератор
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 10:26:26 am от Maistora52 »