Автор Тема: Водата гори + схема  (Прочетена 610533 пъти)

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Re: Водата гори + схема
« Отговор #375 -: Април 08, 2015, 10:54:58 am »
atos точно това се опитвам да кажа на Кузмов (без да го обидя),че моите проекти са вече на едно друго ниво..

Ако трябва да съм честен мисля, че  Кузмов е объркал малко темата в която пише .Във форума има достатъчно теми за реплики на Илия Вълков генератор,просто човечеца вижда публика и иска да се покаже,в което няма нищо лошо ...

Здраве и късмет на всички..





Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Водата гори + схема
« Отговор #376 -: Април 08, 2015, 12:48:01 pm »
Не мисля да вземам отношение. Споделяйте, спорете...просто спазвайте рамките на добрия тон.
Може да обидиш някого и без нецензурни думи.
Проектите ти са на друго ниво, казваш...но не показваш? Може би точно затова те провокират някои колеги?

Неактивен gvg

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 136
  • Пол: Мъж
  • Скайп: gogopopo5
Re: Водата гори + схема
« Отговор #377 -: Април 08, 2015, 07:24:26 pm »
Не разбрахме,просто поне дайте малко по подробна информация.Никой с никого не се сравнява всеки е отделна личност със собствен капацитет,но няколкото клипа които се въртят почти нищо не ни казват за нещо гениално.Това нещо поне от клиповете не се знае каква работа може да извърши.Поне да сгрее един радиатор за определено време с някакви градуси.Като следя форума почти всички очакват нещо поне по разбираемо пък може да не съм прав.За това може би не може да се осъзнаем,поне аз.

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Re: Водата гори + схема
« Отговор #378 -: Април 10, 2015, 12:29:32 pm »
В момента тече процедура по патентоване на отоплителния уред в чужбина  ,така че ''ПЕЧКАТА'' няма как да ви я покажа...
Обмислям вариант да направя клип в който се вижда как се отоплява стая,без да се показват важни елементи на уреда, а само консумация и температура ...
Колкото и да не им се иска на някои хора, към моята работа има голям интерес, не липсват и спонсори, така че проектите се развиват с пълна сила.
Нека не ми се сърдят колегите ,че не им продавам устройства в момента -това се прави с цел подобряване на качеството на WATBURN500 който вече е снабден с дисплей за измерване на консумацията.След като премине всички тестове устройството ще влезе в производство и ще бъде достъпно за всеки българин.Всеки сам ще прецени, какво да прави с пламъка, ако е изобретателен ще намери начин да се отоплява..

Аз ще ви покажа, че това е възможно чрез моя метод ,който няма аналог за  момента в света.. След време на базата на това ,което давам като информация,такива устройства ще се изработят в цял свят и някои индивиди в форума, ще могат да се чуждопоклоняват с удоволствие...

Проекта ми https://www.indiegogo.com/projects/watburn-this-invention-will-change-the-world/x/9716510 беше умишлено саботиран, чрез няколко хватки  от платформата,която е американска...Все пак, те си имат своя герой "Дядото" които с два рентгена-който чрез радио вълни разлага водата https://www.youtube.com/watch?v=aGg0ATfoBgo
Е, аз измислих Метод в пъти по икономичен и устройство, което да е компактно , нормално е да получа злобата на моите сънародници :) Въпреки номерата на сайта  ИНДИГОГО проекта остава, за неопределено време .Ще развява български байрак и ще бъде трън в очите на всички ,които работят против алтернативните начини за добиване на енергия...

Мисля, че работата ми е еталон за това , как трябва да се развива един млад изобретател в БЪЛГАРИЯ...

Здраве и късмет..



Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 627
  • специалист, не носи на пиене
Re: Водата гори + схема
« Отговор #379 -: Април 10, 2015, 01:13:14 pm »
г-н Владимир Димитров, бях решил да не взимам отношение в твоята тема, но съм провокиран от вашето поведение. Това което ще ви кажа, може да не Ви харесва но мисля че е факт.
Напомням Ви, че форумът е създаден с една единствена цел и тя е свободно споделяне на практически опит, схеми, документация и  т.н. Коментарите се очаква да съдържат схеми, измервания, технически анализи и др. с цел постигане на реални резултати.
Това което правите Вие е едно постоянно хвалене и рекламиране на вашите единствени и неповторими уникални постижения и приказки за патентоване, авторски права, бизнес интереси и каквото там се сетите и нищо, което засяга същността на форума. Съжалявам, но ако нямате намерение да споделяте техническа информация, замервания, конструктивни анализи и т.н. просто спрете да пишете едно и също нещо по сто пъти и да давате линк към едни и същи клипове във всеки ваш "пост".  Явно темата е изчерпана към момента.
По отношение на вашата работа, адмирации и Ви пожелавам най-искрен успех в начинанието.
П.П. г-н Димитров, всеки има различно виждане относно това как трябва да се развива един млад изобретател и не мисля, че Вие сте еталон за това, но това е само мое мнение.  Може Би, ако контролирате вашето ЕГО, ще имате по-големи успехи, но Вие сте млад още. С времето ще разберете какво Ви казвам... надявам се.

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Re: Водата гори + схема
« Отговор #380 -: Април 10, 2015, 01:56:05 pm »
dymelsoft моите уважения, интересното тепърва предстои.. ;D Като действащ експериментатор, знаете че резултати се постигат трудно, а решението да споделиш труда си в името на общото благо е още по трудно...
Последната схема публикувах преди няколко дена в темата;Двигател захранван с вода -  на Владимир Димитров
Нормално е да имам някакво ЕГО, след като на 32 години правя серия от открития, за които хората мечтаят цял живот..
Въпреки това ще се вслушам във вашите думи.
Поздрави..
« Последна редакция: Април 10, 2015, 06:24:53 pm от atos »

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Re: Водата гори + схема
« Отговор #381 -: Април 10, 2015, 09:03:47 pm »
.
« Последна редакция: Април 11, 2015, 05:42:57 am от nizo »

хаарп

  • Гост
Re: Водата гори + схема
« Отговор #382 -: Май 10, 2015, 05:46:39 pm »
.
   
           Владимире, разбрах за какво става дума, дерзай, но поне да стане така както го очакваш, че каквото сме дали на света ни е взето и няма връщане.
« Последна редакция: Октомври 09, 2015, 09:46:38 am от atos »

Неактивен geordgeo

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 63
Re: Водата гори + схема
« Отговор #383 -: Октомври 08, 2015, 04:52:31 pm »
Мдааа, темата не е активна от 120 дни, но на мен, който прочете всичко от началото до края ми е интересно (както и на всички останали участници във форума) какво стана в крайна сметка с това (тези) устройства на Владо?! Май всичко беше поредната буря в чаша вода...

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 511
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Водата гори + схема
« Отговор #385 -: Октомври 09, 2015, 09:32:44 am »
Водата наистина може да гори, ако ползваш флуор за окислител

Неактивен bobokom

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 86
Re: Водата гори + схема
« Отговор #386 -: Октомври 09, 2015, 02:59:22 pm »
А защо не е писал и тук?

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Re: Водата гори + схема
« Отговор #387 -: Октомври 09, 2015, 03:35:56 pm »
Здравейте колеги!!!
Както разбрахте отоплителния уред вече е факт !!!
Подготвям презентация в центъра на гр.Варна другия месец..Датата още не е насрочена, за повече подробности може да ми пишете на dimitrovdevice@abv.bg на срещата ще присъстват и инвеститори..
Имам няколко изобретения ,в основата на които са два метода,
Не съм забравил основната идея с която стартирах в този форум въпреки ,че имам средства да работя в момента..
Едно от изобретенията ми ще бъде напълно разкрито -подарено на човечеството ...
Поздрави






Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Водата гори + схема
« Отговор #388 -: Октомври 09, 2015, 05:23:03 pm »
Много добре. Едно предупреждение от мен, внимавай с инвеститорите

moco

  • Гост
Re: Водата гори + схема
« Отговор #389 -: Октомври 09, 2015, 07:09:25 pm »
Това има ли нещо общо или е шега  ::)
https://www.youtube.com/watch?v=EUiwEsxvvC4