Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737616 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2685 -: Декември 10, 2021, 03:03:51 pm »

Разбираш ли ЕДМ... стената на съда е съставена от молекули, органични молекули стотици пъти по-големи от въглеродния атом. Най-вероятно част от този имагинерен графен просто ще преминава насам-натам между молекулите, изграждащи стените на съдовете без никаква съпротива.

И като почна да ми говори за отделяне на протони вече съвсем ме загуби като слушател...

Обаче как познах, че ще се направиш на по-голям професор от химика, лауреат по графенови технологии и богата практика с графен. Ама как няма ти да знаеш повече от него, а доводите ти от тъпи, по-тъпи.

Кой ти е говорил за размер на един атом? Нано частиците са изградени от няколко атома с размери 50х50 нМ. И защо тия наночастци трябва обезателно да минават между молекулите, ако сложиш две големи прасета едно до друго през 1 м разстояние, не може ли един нож 1000 пъти по-малък от тях да ги заколи, нищо че има разстояние между тях?

Ако беше чел и слушал внимателно, нямаше да говориш тия глупости.

Що за логика имаш, що се опитваш да се правиш на професор по всичко?

И впрочем, научих, че този химик вече бил мъртъв. Убили го преди 5 дни. Не съм проверявал новината.
Ако се окаже вярно, прекалено много ще станат съвпаденията.
« Последна редакция: Декември 10, 2021, 04:41:04 pm от EDM electronics »

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 495
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2686 -: Декември 11, 2021, 07:52:18 am »
https://www.flagman.bg/article/255604
Да си дойдем на думата! Кои сме "ние" кои сте вие?

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2687 -: Декември 11, 2021, 01:25:28 pm »
Така е то!!!
В Народното Съдрание Депутаците водят дЕбати.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2688 -: Декември 11, 2021, 03:57:33 pm »
Обаче как познах, че ще се направиш на по-голям професор от химика, лауреат по графенови технологии и богата практика с графен. Ама как няма ти да знаеш повече от него, а доводите ти от тъпи, по-тъпи.

Кой ти е говорил за размер на един атом? Нано частиците са изградени от няколко атома с размери 50х50 нМ. И защо тия наночастци трябва обезателно да минават между молекулите, ако сложиш две големи прасета едно до друго през 1 м разстояние, не може ли един нож 1000 пъти по-малък от тях да ги заколи, нищо че има разстояние между тях?

Ако беше чел и слушал внимателно, нямаше да говориш тия глупости.

Аз пак призовавам за разумно използване на капацитета на собствения мозък, а не на "един голям специалист каза".
Когато разбереш какво държи молекулите една за друга ще разбереш пълната несъстоятелност на твърдението за графеновия "нож".
И имай предвид че не говорим за връзки в кристална решетка.

П.С. Аре да те не напрягам... жокер - Ван Дер Вааалс

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2689 -: Декември 11, 2021, 04:41:53 pm »
Когато разбереш какво държи молекулите една за друга ще разбереш пълната несъстоятелност на твърдението за графеновия "нож".

Сигурен съм, че няма да го разберат! :D
Дресират се, да използват тъмната страна на Силата, тоест да бъдат зомбирани материалисти!
А материализма както знаем, има нужда от безброй редови войници изпълняващи чужди заповеди.... А не самостоятелно мислещи същества проявяващи собствената си воля! Така че,,,,сори! :)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2690 -: Декември 11, 2021, 04:45:05 pm »
Ама Кунчев така и не се появи :o

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2691 -: Декември 11, 2021, 04:50:57 pm »
Ама Кунчев така и не се появи :o
Как да не се е появил бе нали имаше предаване със него. Ти ако не си го гледал е друг въпрос. Потърси има го на запис.
« Последна редакция: Декември 11, 2021, 05:07:13 pm от Радико »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2692 -: Декември 11, 2021, 06:21:53 pm »
1. Аз пак призовавам за разумно използване на капацитета на собствения мозък,

2. а не на "един голям специалист каза".



1. Това е добре казано, но ще е още по-добре, ако сам се вслушаш в него, да се обърнеш към себе си. Не познавам друг човек, който да завел доброволно детето си, да го убодат с течност с незнаен характер, като експеримент, а себе си да не иска да убоде. Всички покрай мен се чудят, какво ще правят децата си, защото предполагат, усещат го, че се подготвя насилствена ваксинация - ей сега ще видят истинското лице на демокрацията и какво се крие зад нея. Не познавам друг инакомислещ, като теб!

Общоизвестен факт е, че децата не боледуват и не трябва да се бодат, защото тях вируса не ги хваща. От много четене на сайтове за "ушанки" и "руски лаптопи дялани с тесла" ей до такава дресировка на мозъка се стига, както колегата Кож-кожам, ти помогна при софлажа, без малко да се обърне към тебе с Джул на галено.  :D


2. Аз понеже нямам претенциите да съм достатъчно компетентен във всички области, видимо за разлика от тебе  ;), съм склонен и го правя, доверявам се на хора, които се представят, да са специалисти в дадена област.


Кож-кожама /plcsoft/ останах с впечатление, че е антиваксър, айде и той с бате си Джул при ваксарите, айде...  :D Колкото по остарява той, толкова кож-кужам по се променя.  :D

Ето какво казват наши политици по случая с тълкуването на демократичните принципи, ваксинацията и предстоящия й задължителен характер:

<a href="https://www.youtube.com/v/oCTPWmy0z_E" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/oCTPWmy0z_E</a>


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2693 -: Декември 11, 2021, 06:50:02 pm »
Започнах да го гледам и го зарязах.
Заради втората най-древна професия: журналистическата.
За който не помни: първата най-древна е проституцията.

P.s.:
Дори СЗО е принудена да признае: от новата версия на Ковид - Омикрон никой не е умрял!!!

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2694 -: Декември 11, 2021, 07:45:57 pm »
Муамар Кадафито - бърка!
 Аз съм най-заклетият антиваксър сред мой те познати! Показвам им, обяснявам им, но тъпите офце кошарата си знаят!  >:(
Да не разравяме още не зараснали рани........... :  :(

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2695 -: Декември 11, 2021, 08:22:51 pm »
Муамар Кадафито - бърка!
 Аз съм най-заклетият антиваксър сред мой те познати! Показвам им, обяснявам им, но тъпите офце кошарата си знаят!  >:(
Да не разравяме още не зараснали рани........... :  :(
Ти все още имаш познати набодени. Аз съм отсвирил моите отдавна. Нещо не ми ляга добре да ставам на папагал и да държа пусната една и съща лента. Изтърка се вече. Последният беше Юлиян. Викам си "Тоя е от технически сайт, по- умен е от другите, ще проумее"... ;D ;D ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2696 -: Декември 11, 2021, 09:27:24 pm »
Цитат
ей сега ще видят истинското лице на демокрацията 
EDM  на това изказване му се вика "мародерско изопачаване на фактите"
Ти си тотално зомбиран. До такава степен, че тези които са зомбирали Юлиян могат само да завиждат на твойте господари. Чак ми иде да се разплача от мъка и от яд като гледам в какво са те превърнали.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2697 -: Декември 11, 2021, 11:49:03 pm »
Чак ми иде да се разплача от мъка и от яд като гледам в какво са те превърнали.
Ай още един да се упражнява в лицемерие.
Гледай тука видеото и после да те видя как ще мрънкаш:

https://www.facebook.com/100006063129937/videos/645621750118272

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2698 -: Декември 12, 2021, 12:32:37 am »
1. Това е добре казано, но ще е още по-добре, ако сам се вслушаш в него, да се обърнеш към себе си. Не познавам друг човек, който да завел доброволно детето си, да го убодат с течност с незнаен характер, като експеримент, а себе си да не иска да убоде.
Явно не разбираш - сина ми е пълнолетен. Да - на 19 но пълнолетен. Сам реши да се ваксинира. Аз НЕ ГО СПРЯХ, не че съм го завел насила в болницата, Правиш ли разликата? Явно не.
И като каза "незнаен характер" - колко от течностите които пиеш им знаеш състава? А на тези които ядеш? А какво дишаш? Или не пиеш, не ядеш и не дишаш? На кой вярваш за това че тези флуиди са безопасни?
Да, яденето, пиенето и дишаето не са задължителни... :)

Общоизвестен факт е, че децата не боледуват и не трябва да се бодат, защото тях вируса не ги хваща.
Осъвремени си информацията. Това беше миналата година. Да, все още боледуват по-малко и по-леко, но не и изобщо.

2. Аз понеже нямам претенциите да съм достатъчно компетентен във всички области, видимо за разлика от тебе  ;), съм склонен и го правя, доверявам се на хора, които се представят, да са специалисти в дадена област.
Но само на някои. Други, които изказват теза, несъвпадаща с твоя начин на мислене, са задължително платени, некомпетентни, тролове или не знам какво. Канят ги в телевизиите и им дават текста който да кажат под заплаха от уволнение или под дулото на пистолета?
Или трябва да те залея с видеа в които се доказва неоспорим ползите от ваксинацията? За бройка ли става пъпрос? Или на кой са му по-големи мустаците, на кой му е по-плешиво темето? Как решаваш кои говорят истината и кои лъжат?

Дори СЗО е принудена да признае: от новата версия на Ковид - Омикрон никой не е умрял!!!
Витане, аутопсиите нали са забранени? Как разбират от каквое умрял човек? Откъде взе тия данни?
Да, от Омикрон засега данните са че се умира по-малко. Да се надяваме че е така.

Гледай тука видеото и после да те видя как ще мрънкаш:
https://www.facebook.com/100006063129937/videos/645621750118272

"И беше пуснато списанието Плейбой, което унищожава морала"... Не, вЕрно ли трябваше да гледам това? Баца... ако те оставят теб, ще слагаш печати по кълките на ученичките ако са с поли над коляното. Разбирам носталгилята по онова време но ... то си отиде. Безвъзвратно. Дори и при ония с ушанките вече се издава това списание:
https://playboyrussia.com/girls/devushki-s-oblozhki/

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2699 -: Декември 12, 2021, 03:06:53 am »
Разлика между кръвта на ваксинирани и неваксинирани
https://odysee.com/@eingeSCHENKt:0/blutbild-der-geimpften:3