Автор Тема: Водата гори + схема  (Прочетена 610615 пъти)

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 627
  • специалист, не носи на пиене
Re: Водата гори + схема
« Отговор #420 -: Ноември 15, 2015, 12:58:53 pm »
Владимире, какво трябва да видим на клипа който показваш ?!!!!????!!!!????

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Re: Водата гори + схема
« Отговор #421 -: Ноември 15, 2015, 01:04:04 pm »
Новия генератор 1Kwatburn е създаден за непрекъсната работа в диапазона 300-500 вата входяща мощност,може да бъде усилен до 1 kw,  Основния таргет при конструирането му беше икономия и продължителна работа на голяма мощност.
Генераторът работи стабилно,не гори електроди идеален е за експерименти..
Отоплителният уред за който беше създаден генератора се състои от Генератор-Реактор-Топлообменник..
Частите от които е изработен са  чисто нови.. успях да направя някакъв малък производствен цикъл ..

Технологията се развива и разпространява :)
Поздрави на всички..

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Водата гори + схема
« Отговор #422 -: Ноември 15, 2015, 01:27:20 pm »
Значи - вместо да се греем на ток, вече ще се греем на водороден пламък, като водородът е получен при електролизата на вода, за което ни е необходим ток... Колко напредничаво!

За в бъдеще предлагам технологията да се развива като добавим още един процес по веригата - например с водорода да се хидрират въглища до бензин, който да се изгаря впоследствие, за да стане тя още по-лесна, надеждна и удобна за ползване.. :)

Пък ще имаме и още повече свръхединица по отношения на първоначалния ток, понеже по пътя ще прибавяме и енергията на въглищата (която няма да отчитаме, естествено). Това ще увеличи драматично броя на потенциалните инвеститори!

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Re: Водата гори + схема
« Отговор #423 -: Ноември 15, 2015, 02:46:49 pm »
Още ли има хора, които мислят че това е електролиза  :o
!!!!!!!!!!!!!

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Водата гори + схема
« Отговор #424 -: Ноември 15, 2015, 02:52:07 pm »
Още ли има хора, които мислят че това е електролиза  :o
!!!!!!!!!!!!!
Имаше хора, които се интересуваха от замервания и сравнение на консумираната и изходящата мощност - има различни начини това да се замери и то с повтаряем многократен опит.
« Последна редакция: Ноември 15, 2015, 04:02:49 pm от GreenHulk »

Yoro

  • Гост
Re: Водата гори + схема
« Отговор #425 -: Ноември 15, 2015, 02:57:01 pm »
Здравей Владимире!

Би ли описал какво е тогава?

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Re: Водата гори + схема
« Отговор #426 -: Ноември 15, 2015, 09:08:12 pm »
Студен синтез -Ниско-енергийна реакция, както искате го наричайте ....

Четвърто агрегатно състояние-това последното на майтап го казвам, за да не ме нападнат ботовете  ....

http://m.vbox7.com/play:bf5558e834


Поздрави на всички ...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Водата гори + схема
« Отговор #427 -: Ноември 15, 2015, 10:21:52 pm »
Поздрави и на теб ама каде е клипа, тук се вижда само кинопрегледа.
Този дисплей какво показва - как се зарежда акумулатор или или как работи китайска помпа за фонтанче.
Покажи устройството или не показвай нищо. Вече почвам да се дразня, много хора взеха да ни правят на балъци.
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 10:09:38 am от atos »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Водата гори + схема
« Отговор #428 -: Ноември 16, 2015, 08:57:24 am »
Радико, дразниш се не без основание.
Когато ти обещават нещо /вече повече от година/, а ти хвърлят по едно зрънце на месец и не можеш да го разбереш, то за хляб ли е, за сирене ли, та си викаш от кои сега е тоя. В историята на форума се разграничават три вида "гении изобретатели". Всички те, като се погледнат в огледалото виждат не кой да е, а самия Тесла  :D. Първият появил се от тях /"Тесла"/ твърдеше, че е имал самозахранване, вечно фенерче и т.н., подиграваше се на "балъците", дето нищо не разбират. Другият от същия тип твърдеше, че направил магнитен двигател и той не спирал да се върти, като направи разделение на участниците във форума /прословутото демократично разделение на властите/, кой е достоен и кой не, да му получи изобретението. Направи сайт за продажби, сложи тигана и запали котлона преди да е хванал рибата. Втория тип твърди, че има нещо магическо, продава го, обяснява как тъпите простосмъртни форумчани нищо не разбират от окултни енергии и цели единствено реклама, защото нищо схематично не е показал или другия от същия тип обещава вече "цяла петилетка", как почва бавно да разкрива магията на СЕ, но говори под сурдинка, крие под параван възлови детайли от "извънземната" конструкция, да не би някой образован плагиат да му я открадне и реализира на пазара, преди той самият да я е представил официално, за да бъде признат за автор.

Късогледите, неразбиращите, готованите, "тарикатите" и т.н. очакваме да се появи третия вид гении-изобретатели, онези, които освен, че твърдят нещо, да го покажат, докажат и го дадат, като подарък  :D. Да направят едно добро и да го хвърлят в морето  :D. За сега има само лозунги, как някой щял да подарява нещо на света, защото това благо било за всички хора на планетата - колко популистко. Извинявам се, тук малко се просълзих  :D.

Горното е една ретроспекция от форума :D
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 10:09:07 am от atos »

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Re: Водата гори + схема
« Отговор #429 -: Ноември 16, 2015, 09:20:34 am »
Клиповете ги записвам от уважение към 63423 мата прегледали темата....
52581 пъти е свален клипа на работещ макет на Двигател захранван с вода...

Трябва да спра да записвам клипове, защото Радико и още двама ги дразни...

Или да ви покажа всичко нагледно, за да може да копирате и да се изплюете на дългогодишния ми труд....
За пример -последния ти пост Радико ...Показвам  новия Генератор-сравнява се с китайско зарядно...
Хвърлил съм много  мисъл ,труд и средства ...Какво ти пука,нали те дразни ....Плюй!!!!
Стига глупости, подготвям се за презентация на живо !!!!! Мислиш че е лесно!!!!! Ами опитай тогава.......

EDM electronics


Re: Двигател захранван с вода - АВТОРСКА ТЕМА на Владимир Димитров
« Отговор #6 -: Януари 10, 2015, 05:08:41 pm »

    Цитат EDM electronics

Владо, поздравления за разработката ти. Не съм срещал досега подобно нещо. Прочетох и обясненията ти за ефективността при атакуване на по-малко количество вода и мисля, че както казва Майстора: Напипал си Господ за крачола  ;).

Интересно ми е обаче, имайки предвид, че тоя взрив първоначално е свързан с експлозия за части от секундата, а после докрай с имплозия, как си успял тези противоположни сили, да впрегнеш в задвижването на буталото. Т.е. кога всъщност се осъществява паленето, в коя точка на буталото?

Другият ми въпрос е, какво всъщност ползваш за електрод при паленето на водата, волфрам ли?

Ако се направи един котел за отопление,  възможно е да се поставят и пелтие елементи, които ще контактуват с изходната и входната вода и така ще има безплатен ток за процеса, т.е. котела ще може да се самозахрани без проблем.

Пожелавам разработката ти да види бял свят на пазара, и като двигател, и като отоплител. Това ще е без аналог.
« Последна редакция: Януари 10, 2015, 05:44:50 pm от Maistora52 »

EDM electronics  ОБЪРНАХМЕ ПАЛАЧИНКАТА ЛИ?



Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Водата гори + схема
« Отговор #430 -: Ноември 16, 2015, 11:00:07 am »
Цитат
EDM electronics  ОБЪРНАХМЕ ПАЛАЧИНКАТА ЛИ?
И аз бях позитивно настроен, но и аз започнах да обръщам палачинката, както и доста други във форума, за което е редно да потърсиш причината в себе си.
А относно 63423-мата, изобщо не са толкова. Този опит да преметнеш по толкова тъп начин хората, които четат темата, съвсем обърна палачинката. Това е броят на влизанията в темата ти, но не е броя на уникалните потребители, аз самият съм влизал поне 200 пъти.
С мания за величие, неистово желание за забогатяване на всяка цена, правене на колегите на глупаци и параноичен страх от кражба. До друго няма как да стигнеш.
Ето, аз имам познания по въпрос, който може съществено да подобри твоето устройство и да
спомогне много бързо да забогатееш. Защо обаче да ти го давам, след като ти ще забогатееш, а аз няма да получа нищо насреща.
Аз предпочитам да споделя нещо което знам с някого, който също ще сподели с мен, така после и двамата ще имаме по две идеи. Ако споделям с теб, ти ще имаш две идеи а аз само една. На това му се вика интелектуално ограбване.   
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 12:07:14 pm от atos »

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Re: Водата гори + схема
« Отговор #431 -: Ноември 16, 2015, 11:50:29 am »
Радико...именно за това ви предоставих първоначалните схеми на изобретенията...
За да работите паралелно с мен, и да давате идеи ,но не видях някой да написа нещо градивно по темата ...Копирали веднъж схемата ми,започвате да сънувате просо,защото виждате че работи...

Направил си подобрения .Браво ...а дали точно това ви дразни? ...докато измислиш как да направиш подобрения, аз вече съм на ниво готов продукт...Разберете!!-Не можете да развиете по добре тази технология от Изобретателя и..-даже и да ви разкрия до къде съм стигнал , схемите на всичките си устройства ...
Защото, аз съм ги създал ....Те са като мои деца...

И повярвай ми..ако ги видиш на живо ще разбереш ,че не всичко е толкова просто колкото си се надявал да е  ....


Спорите,че не работи,а сега подобрения бил направил!...Много хора ме питат, защо  си губя времето в този форум..
Всичко,което правя в тези теми е благотворително,с идеята ако се случи нещо с мен,след време някой да продължи работата!!! Има достатъчно информация.....

Знае ли се Радико,може и да си ти, ако имаш  нужните качества...

 Да ми помогнеш да забогатея??? По скоро, аз мога да ти помогна !! Средствата не са ми проблем ..

Поздравявам всички доблестни ...
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 12:32:33 pm от владимир димитров »

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Водата гори + схема
« Отговор #432 -: Ноември 16, 2015, 12:33:53 pm »
Каква е енргийната стойност на изгаряне на водата?

Velektra

  • Гост
Re: Водата гори + схема
« Отговор #433 -: Ноември 16, 2015, 12:47:43 pm »
Владо, много си противоречиш и много шикалкавиш!

Веднъж пишеш:
....даже и да ви разкрия до къде съм стигнал , схемите на всичките си устройства ...
Защото, аз съм ги създал ....Те са като мои деца...
....

А после:
...
Всичко,което правя в тези теми е благотворително,с идеята ако се случи нещо с мен,след време някой да продължи работата!!! Има достатъчно информация.....
...

Как някой ще продължи твоята работа по схеми, които не си дал?

Моля те смени заглавието на темата от "Водата гори + схема" на "Водата гори".
Никаква схема не си дал. Тая дето я показа на лист от мазна баничка схема ли е? Изправени 220 волта през "електрод" се подават в чаша вода! Брееей, никога нямаше някой да се сети за тая сложна схема.
Ти самия каза че вече е много по-развита схемата с нови елементи и работи без да изгаря електрода. Значи схемата е вече съвсем друга, но ти продължаваш да твърдиш, че си дал схемата. После пишеш, че защо да я разкриваш щом не ти вярваме и че си дал много труд за това. След което пък пишеш някой да продължи работата ти. Но по първата схема ли - грец, траф и електрод само?
Просто въртиш, сучиш, шикалкавиш и си противоречиш в писанията.
И аз станах от тия дето обърнаха палачинката. В началото ти се възхищавах, но сега - не.
И форума няма да го напуснеш. Много е приятно да пишат за теб, няма значение какво.

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Re: Водата гори + схема
« Отговор #434 -: Ноември 16, 2015, 01:08:49 pm »
dmitarp  -21.5MJ\кг
 
Велектра    Електролизера също е много прост -две пластини във вода ..
Простото е гениално, защото може лесно да се повтори..
Капанадзе ако ти отвори кутията ще видиш един траф резонанс на 50 херца с различно навити намотки примерно..ако ти разкрие тайната ще си кажеш този Алкохолик късметлия, без да иска е уцелил тотото, не е никакъв капацитет ,аз къде  по сложни неща правя, сглобявам аудио усилватели и сменям кондензатори на LSD телевизори..
 Сега го уважаваш,защото не ти показва кутията...
Нова схема има от много време ,не виждам уважение обаче...
След презентацията на живо ще има информация ,до тогава .....
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 01:49:43 pm от владимир димитров »